Найвищий Лицар

Карл Андерсон

Найвищий Лицар Лицарів Колумба Карл А. Андерсон є одночасно Виконавчим директором і Головою ради директорів найбільшої в світі братерської організації, яка налічує майже 2 мільйони членів.

Під час своєї блискучої кар'єри Карл Андерсон обіймав високі посади в цивільній службі. З 1983 по 1987 рік працював в офісі Президента Сполучених Штатів. Він був спеціальним помічником Президента і займав посаду директора White House Office of Public Liaison. Після закінчення служби в Білому Домі Карл Андерсон протягом майже десяти років був членом Комісії США з питань Цивільних Прав.

З 1983 по 1998 рік Карл Андерсон читав лекції з сімейного права в якості гостьового професора в Папському Інституті Вивчення Шлюбу і Сім'ї ім. Івана Павла II при Латеранському Університеті в Римі.

У 2002 році був призначений Папою Іоанном Павлом II членом Папської Ради у справах Мирян. Пізніше, того ж року, Святіший Отець призначив його консультантом Папської Ради у справах Родини, а в 2003 році консультантом Папської Ради з питань Справедливості та Миру.

З моменту, коли в 2000 році Карл Андерсон прийняв обов'язки Найвищого Лицаря, Лицарі Колумба досягли нових рекордів у своїй благодійній діяльності, надаючи в рік понад 139 мільйонів доларів на благодійність і працюючи у волонтерських і соціальних проектах більше 64 мільйонів годин.

Також в цей період Лицарі Колумба заснували фонд "Heroes Fund" з капіталом в мільйон доларів, щоб мати можливість оперативно задовольнити потреби сімей рятувальників, загиблих під час теракту 11 вересня 2001 року, а також фондом "Pacem in Terris", щоб підтримати ініціативи Католицької Церкви на Близькому Сході. Лицарі були також спонсорами Концерту Примирення, який відбувся 17 січня 2004 року у Ватикані.

Карл Андерсон і його дружина Доріан мають п'ятеро дітей.