Українські Ради Лицарів Колумба отримали нагороди за підсумками братерського року

Офіційний бюлетень Найвищої Ради Лицарів Колумба Knightline опублікував перелік Рад з усього світу, які отримали нагороди за підсумками 2017-2018 братерського року. В числі нагороджених  - 12 місцевих рад з України.  

Детальніше...

Лицарі Колумба вшанували пам'ять Маркіяна Шашкевича

5 серпня Золочівська рада Лицарів Колумба бл.Миколая Чарнецького спільно із лицарями з Тернополя, Бродів і Львова взяли участь у прощі на Підлисецькій Білій горі Маркіяна Шашкевича.

Детальніше...

Відвідання Лицарями Колумба військових госпіталів в Києві та Ірпені

З нагоди свята Апостолів Петра і Павла 12 липня 2018 р. брати-лицарі Ради Св. Василія Великого м. Києва та Ради Миколая Чарнецького м. Ірпеня мали радість привітати наших захисників в Ірпінському госпіталі ЗСУ.

 

Детальніше...

Архиєпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за підтримку народу України

Про це він зазначив, під час свого звернення до учасників 136 Найвищої Конвенції Лицарів Колумба  в м. Балтиморі (США) під час State Dinner 7 серпня 2018 р.

Детальніше...

Промова Блаженнішого Святослава на States Dinner Лицарів Колумба у Балтиморі

Блаженніший Святослав виголосив головну промову на святковому бенкеті під час 136-ї Конвенції Лицарів Колумба у м.Балтимор (США).

Детальніше...

Президент України Петро Порошенко привітав делегатів 136-ї Конвенції Лицарів Колумба

Президент України Петро Порошенко надіслав лист-вітання до делегатів 136-ї Конвенції Лицарів Колумба, яка проходить у Балтиморі (США). Листа зачитав Територіальний Делегат бр.Богдан Ковалів.

Детальніше...

Блаженніший Святослав та Архиєпископ Мечислав Мокшицький взяли участь в Літургії з нагоди відкриття Конвенції Лицарів Колумба в м.Балтимор (США)

Сьогодні, 7 серпня, в м. Балтимор (США), розпочалась 136-а Конвенція Лицарів Колумба. Тема цьогорічної Конвенціі «Лицарі Колумба - лицарі милосердя».

Детальніше...

Вітаємо капелана отця Володимира Мальчина з днем іменин!

З великою приємністю хочу від імені українських Лицарів Колумба привітати нашого капелана отця Володимира Мальчина з днем іменин!

Детальніше...

Ініціація Лицарів Колумба на другий ступінь в м. Дунаївці

23 червня в костелі св. Архангела Михаїла (м. Дунаївці) після урочистої Літургічної Служби відбулася церемонія ініціації на другий ступінь Лицарів Колумба Ради № 16417 та № 16892.

Детальніше...

Введення в уряд нових офіцерів Лицарів Колумба Ради №16417 (м. Хмельницький)

     10 червня 2018 року у костелі Христа – Царя Всесвіту (м. Хмельницький) після урочистої Літургічної Служби, яку відправив отець-настоятель Анатолій Білоус, відбулася церемонія прийняття в уряд нових офіцерів Лицарів Колумба Ради №16417.

Детальніше...

Лицарі Колумба в Україні удостоєні нагороди «Найвищі досягнення» (Pinnacle Award) – найпочеснішої нагороди серед 75 юрисдикцій у всьому світі

Про це йдеться в листі старшого  віце-президента Департаменту членства та братерської місії Найвищої Ради Лицарів Колумба Марка МакМюллена на адресу Територіального делегата в Україні бр. Богдана Коваліва:

Детальніше...