Дружини Лицарів Колумба Київських рад відвідали дитячий будинок у Білій Церкві та передали подарунки від Святого Миколая

Вони жартома називають себе «Лицарками Колумба», адже є надійною опорою для своїх чоловіків – Лицарів Колумба. 15 грудня 2018 року дружини Лицарів Колумба Київських рад відвідали дитячий будинок у Білій Церкві та передали подарунки від Святого Миколая. Ідея допомогти Святому Миколаю була створена та одностайно підтримана всією спільнотою дружин Лицарів та їх родинами і за досить короткий час була втілена в життя. Родини, які долучилися до ініціативи підготували індивідуальні подарунки кожній дитині (враховуючи їхній вік та особливості). Протягом реалізації проекту, кожна родина, яка брала участь у ініціативі молилася за діток.

Працівники дитячого будинку не стримували емоцій, відзначаючи, що такі щедрі та красиві подарунки Святий Миколай передав чи не вперше. Для 37 маленьких мешканців це дійсно було справжнім святом. Не забули «Лицарки» і про працівників дитячого будинку, яким дісталися солодкі подарунки.

«Лицарки» та Лицарі, які передавали подарунки, ледь стримували сльози, оскільки багато хто з дітей звертались до них – мамо чи тату.

Дитячий будинок був заснований в 1924 році, є спеціалізованим закладом охорони здоров'я для медико-соціального захисту дітей - сиріт, дітей, які залишились без батьківського піклування, а також дітей з вадами фізичного та розумового розвитку. В установі є група ВІЛ-інфікованих дітей.

Детальніше...

В Києві відбулися піврічні збори Регіональних делегатів та навчання для Великих Лицарів та Фінансових секретарів місцевих рад

В суботу, 8 грудня, в місті Києві відбулося піврічне зібрання Регіональних Делегатів та навчання для Великих Лицарів і Фінансових секретарів місцевих рад. У зібранні взяли участь представники Київських, Вишгородської, Ірпінської, Полтавської та Мелітопольської рад.

Детальніше...

Лицарі Ради №15801 імені Івана Павла ІІ міста Львова, долучилися до доброчинної ярмарки, яку щорічно організовує Благодійний Фонд «Даймо Надію»

Вже стало традицією протягом чотирьох років в першу суботу грудня Лицарі Ради №15801 імені Івана Павла ІІ міста Львова, долучилися до доброчинної ярмарки, яку щорічно організовує Благодійний Фонд «Даймо Надію». Лицарі готували свою фірмову страву - ковбаски-гриль. Як заявив один із відвідувачів пан Іван: «Без лицарських ковбасок вже важко уявити цей ярмарок». До відома читачів, усі виручені на ярмарку кошти будуть направлені на потреби хворих дітей з синдромом спінальної м'язової атрофії.

Детальніше...

Лицарі Колумба Львівських Рад привітали архиєпископа Мечислава Мокшицького із 10 річницею митрополичого служіння

26 листопада Лицарі Колумба Львівських Рад взяли участь в урочистій Літургії з нагоди 10-ї  річниці введення на митрополичий престіл архиєпископа Мечислава Мокшицького,  яка відбулась у Львівському митрополичому Архикатедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці.

Детальніше...

В Івано-Франківську відбулись піврічні збори Регіональних делегатів та навчання для Великих Лицарів та Фінансових секретарів місцевих рад

У суботу, 17 листопада, в приміщенні Івано-Франківського Архієпархіального управління відбулись піврічні збори Регіональних делегатів та навчання для Великих Лицарів та Фінансових секретарів місцевих рад. У зібранні взяли участь представники Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей.

 

Детальніше...

Брати-лицарі Ради Св. Василія відвідали поранених воїнів у Київському військовому госпіталі

Напередодні Свята Димитрія, 07 листопада 2018 р., за постійної ініціативи на підтримку наших воїнів-захисників, брати-лицарі Ради Лицарів Колумба Св. Василія Великого #16250 УГКЦ м. Києва завітали до Захисників України з подарунками та словами подяки в Центральний клінічний госпіталь ЗСУ м. Києва.

Детальніше...

Хмельницькі брати-лицарі молилися за полеглих захисників України

 У перший тиждень листопада християни традиційно поминають померлих. З  ініціативи римо-католицької християнської громади  Хмельницького  відбулася молитовна хода, якою вшанували пам’ять новітніх Героїв, що віддали своє життя у неоголошеній війні з російським агресором, боронячи мир і спокій на рідній землі, відстоюючи право українців жити в незалежній державі.

Детальніше...

Рада Св. Андрея Первозванного взяла участь в організації фестивалю «Вишгородська Покрова»

13 жовтня у місті Вишгород у Соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ відбувся Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Вишгородська Покрова», в якому взяло участь 28 колективів з різних куточків України за трьома номінаціями: дитячі, академічні та народні колективи. Загалом в фестивалі взяли участь близько 600 осіб.

Детальніше...

Відбулася Третя Всеукраїнська проща Лицарів Колумба

6-7 жовтня 2018 року у Святопреображенському монастирі Отців Василіян на Ясній горі в Гошеві відбулось Третє Всеукраїнське паломництво Лицарів Колумба до Гошівської Чудотворної ікони Матері Божої, в якому взяли участь понад 200 паломників з усієї України, представники Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви. Зокрема, зі Львова, Івано-Франківська, Бродів, Золочева, Києва, Тернополя, Хмельницького, Кам’янця-Подільського,  Вишогрода, Бучача, Ірпеня та інших осередків.

Детальніше...

Реєстрація нової Ради Лицарів Колумба в Кам’янці-Подільському

     Нещодавно від Найвищої Ради Лицарів Колумба надійшло повідомлення про реєстрацію нової Ради Лицарів Колумба в Кам’янці-Подільському при Санктуарію Пресвятого Серця Ісуса (РКЦ). Офіційною датою заснування цієї, вже другої в Кам’янці-Подільському, Ради під покровом Св. Юрія-Георгія #17088 є 17 липня 2018 р.Б.

     Завершено непростий шлях створення Ради, адже перед тим відбулися кілька ініціацій і численні зустрічі парафіян з лицарями. Створення ще однієї ради Лицарів Колумба на теренах України (26-ої) відбулося з ласки Божої та при активній позиції Регіонального Делегата Івана Праворського та о. Кшиштофа Кіцки - настоятеля Санктуарію.

     Вітаємо лицарів та усю громаду парафії Санктуарію Пресвятого Серця Ісуса з реєстрацією Ради Лицарів Колумба та сподіваємось, що лицарі нової Ради під покровом Св. Юрія-Георгія разом з лицарями Ради Св. Леона внесуть достойний вклад в загальну скарбницю справ українського лицарства та в історію славного міста Кам’янець-Подільська.

     Віват Ісус!

Українські Ради Лицарів Колумба отримали нагороди за підсумками братерського року

Офіційний бюлетень Найвищої Ради Лицарів Колумба Knightline опублікував перелік Рад з усього світу, які отримали нагороди за підсумками 2017-2018 братерського року. В числі нагороджених  - 12 місцевих рад з України.  

Детальніше...