Рада Св. Андрея Первозванного взяла участь в організації фестивалю «Вишгородська Покрова»

13 жовтня у місті Вишгород у Соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ відбувся Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Вишгородська Покрова», в якому взяло участь 28 колективів з різних куточків України за трьома номінаціями: дитячі, академічні та народні колективи. Загалом в фестивалі взяли участь близько 600 осіб.

Детальніше...

Відбулася Третя Всеукраїнська проща Лицарів Колумба

6-7 жовтня 2018 року у Святопреображенському монастирі Отців Василіян на Ясній горі в Гошеві відбулось Третє Всеукраїнське паломництво Лицарів Колумба до Гошівської Чудотворної ікони Матері Божої, в якому взяли участь понад 200 паломників з усієї України, представники Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви. Зокрема, зі Львова, Івано-Франківська, Бродів, Золочева, Києва, Тернополя, Хмельницького, Кам’янця-Подільського,  Вишогрода, Бучача, Ірпеня та інших осередків.

Детальніше...

Реєстрація нової Ради Лицарів Колумба в Кам’янці-Подільському

     Нещодавно від Найвищої Ради Лицарів Колумба надійшло повідомлення про реєстрацію нової Ради Лицарів Колумба в Кам’янці-Подільському при Санктуарію Пресвятого Серця Ісуса (РКЦ). Офіційною датою заснування цієї, вже другої в Кам’янці-Подільському, Ради під покровом Св. Юрія-Георгія #17088 є 17 липня 2018 р.Б.

     Завершено непростий шлях створення Ради, адже перед тим відбулися кілька ініціацій і численні зустрічі парафіян з лицарями. Створення ще однієї ради Лицарів Колумба на теренах України (26-ої) відбулося з ласки Божої та при активній позиції Регіонального Делегата Івана Праворського та о. Кшиштофа Кіцки - настоятеля Санктуарію.

     Вітаємо лицарів та усю громаду парафії Санктуарію Пресвятого Серця Ісуса з реєстрацією Ради Лицарів Колумба та сподіваємось, що лицарі нової Ради під покровом Св. Юрія-Георгія разом з лицарями Ради Св. Леона внесуть достойний вклад в загальну скарбницю справ українського лицарства та в історію славного міста Кам’янець-Подільська.

     Віват Ісус!

Українські Ради Лицарів Колумба отримали нагороди за підсумками братерського року

Офіційний бюлетень Найвищої Ради Лицарів Колумба Knightline опублікував перелік Рад з усього світу, які отримали нагороди за підсумками 2017-2018 братерського року. В числі нагороджених  - 12 місцевих рад з України.  

Детальніше...

Лицарі Колумба вшанували пам'ять Маркіяна Шашкевича

5 серпня Золочівська рада Лицарів Колумба бл.Миколая Чарнецького спільно із лицарями з Тернополя, Бродів і Львова взяли участь у прощі на Підлисецькій Білій горі Маркіяна Шашкевича.

Детальніше...

Відвідання Лицарями Колумба військових госпіталів в Києві та Ірпені

З нагоди свята Апостолів Петра і Павла 12 липня 2018 р. брати-лицарі Ради Св. Василія Великого м. Києва та Ради Миколая Чарнецького м. Ірпеня мали радість привітати наших захисників в Ірпінському госпіталі ЗСУ.

 

Детальніше...

Архиєпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за підтримку народу України

Про це він зазначив, під час свого звернення до учасників 136 Найвищої Конвенції Лицарів Колумба  в м. Балтиморі (США) під час State Dinner 7 серпня 2018 р.

Детальніше...

Промова Блаженнішого Святослава на States Dinner Лицарів Колумба у Балтиморі

Блаженніший Святослав виголосив головну промову на святковому бенкеті під час 136-ї Конвенції Лицарів Колумба у м.Балтимор (США).

Детальніше...

Президент України Петро Порошенко привітав делегатів 136-ї Конвенції Лицарів Колумба

Президент України Петро Порошенко надіслав лист-вітання до делегатів 136-ї Конвенції Лицарів Колумба, яка проходить у Балтиморі (США). Листа зачитав Територіальний Делегат бр.Богдан Ковалів.

Детальніше...

Блаженніший Святослав та Архиєпископ Мечислав Мокшицький взяли участь в Літургії з нагоди відкриття Конвенції Лицарів Колумба в м.Балтимор (США)

Сьогодні, 7 серпня, в м. Балтимор (США), розпочалась 136-а Конвенція Лицарів Колумба. Тема цьогорічної Конвенціі «Лицарі Колумба - лицарі милосердя».

Детальніше...

Вітаємо капелана отця Володимира Мальчина з днем іменин!

З великою приємністю хочу від імені українських Лицарів Колумба привітати нашого капелана отця Володимира Мальчина з днем іменин!

Детальніше...