Browse By

Герб

Герб Лицарів Колумба представлений у вигляді щита на тлі лицарського чи кавалерського хреста „Formee” (хрест з раменами звуженими в центрі і розширеними далі від центру). Щит – надійний захист і зброя, як щит середньовічного лицаря. Лцарський хрест „Formee” є художнім поданням хреста Христового, через який спливає на людей благодать Господа нашого. Він символізує дух католицизму Ордену Лицарів Колумба.

На щиті зображені три предмети: пучок різок, перев’язаних з топірцем (так звані “фасції”.) у вертикальному положенні, а також на задньому плані якір і меч (чи шпага).

“Фасції” в римські часи були символом влади і відповідальності, які є необхідними для ефективної роботи організації. Якір є символом капітана-моряка Христофора Колумба, покровителя Ордену, а меч був зброєю лицарів на захисті місій милосердя.

Таким чином, герб представляє лицарів-католиків об’єднаних в акцію милосердя, а літери “K of C” означають Лицарі Колумба (Knights of Columbus).

ВІРА … НАДІЯ … БЛАГОДІЙНІСТЬ

Червоний є символом віри, віри в Христа, в Воскресіння і в місію кожного чоловіка поширювати знання і любов Ісуса Христа. Білий – це колір Євхаристійного Тіла, символізуючи Божу присутність між людьми і нескінченну любов, яку Бог виявляє людині. Білий колір – це символ Христа, символ благодійності. Синій – це колір мантії Божої Матері, яким вона загортає свого улюбленого Сина, через Якого прийшло спасіння у грішний світ. Синій колір – це символ надії.