Browse By

Про ініціативу

“Недарма сьогодні Лицарі Колумба покликані грати ключову роль у новому союзі між Церквою і сім’єю – союзі, до якого закликає Папа Франциск … Найнеобхідніше зараз – щораз активніша участь в оновленні парафії та сімейного життя».
– Найвищий Лицар Карл Андерсон

“Саме парафія є місцем, де людина стає частинкою спільноти Церкви, вчиться бути послідовгтком Христа, збагачується Святим Письмом, живиться таїнствами, і, в кінцевому рахунку, стає проповідником. Успішна євангелізація та катехизація повинні бути сфокусовані на парафії”.
– Конференція Католицьких Єпископів США

20 листопада Найвищий Ллицар Карл Андерсон проголосив, що, завдяки широкому розповсюдженню нової ініціативи “Домашня церква”, лицарі і їхні сім’ї будуть мати більше можливостей для участі в різних заходах, які пропагують нову євангелізацію, зміцнюють парафії і сприяють зросту Ордену.

Будуючи домашню церкву

Лицарі Колумба завжди була організацією, спрямованою  на добробут і підтримку життя католицьких сімей. Сім’я є першим і основним місцем, де ми отримуємо досвід і формацію в нашій католицькій вірі. Спираючись на наші програми і заходи, Лицарі Колумба продовжують пропагувати ідею сім’ї як «домашньої церкви», де чоловік і дружина, батьки і діти, набувають все більших знань і практик католицької віри. Для того, щоб здійснювати свою важливу місію євангелізації, кожна сім’я повинна знайти підтримку в духовному житті парафії.

Зміцнення наших парафій

Ради Лицарів Колумба завжди відповідали і відповідають на найбільш нагальні потреби Церкви, зокрема, розповсюджуючи благодійну та соціальну допомогу. Для того, щоб сьогодні підтримати євангелізацію сімейного життя, наші ради повинні бути ще повніше інтегровані в наші парафії. Як найбільша у світі католицька братерська і сімейна організація, ми зобов’язані присвячувати свій час, талант і ресурси для забезпечення того, щоб наші парафії були дороговказами нової євангелізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *