Browse By

Принести надію в Україну

У зруйнованій війною Україні тисячі людей потребують засобів пересування, які держава не в змозі забезпечити. Бачачи цю нестачу, Орден Лицарів Колумба продовжує співпрацю з Канадським фондом інвалідних візків (Canadian Wheelchair Foundation), щоб доставити інвалідні візки в Україну та роздати їх людям з ампутаціями та іншим людям з обмеженими можливостями.

«Я співпрацюю з Лицарями Колумба з 2006 року, і мені не вистачить слів розповісти про них, — сказала Крістіна Флесcнер (Christina Flessner), виконавчий директор Канадського фонду інвалідних візків. – «Так виглядає, що вони й справді є Лицарями дії. Один із найбільших подарунків — дарувати людям надію».

«І завдяки співпраці Лицарів Колумба з Canadian Wheelchair Foundation ми привезли сюди до України інвалідні візочки і розповсюджували їх між потребуючими» – поділився Національний Делегат Лицарів Колумба в Україні Юрій Малецький. – «Ідея сама заснування Лицарів Колумба ще отцем Майклом Мак-Ґівні була та, щоб католицькі чоловіки – Лицарі Колумба, допомагали найбільш нужденним і найменш захищеним верствам населення. І ця акція з інвалідними візками – вона тісно переплітається з баченням отця Мак-Ґівні. Я хочу щиро подякувати всім Лицарям Колумба в Канаді і в Америці  і всім Лицарям Колумба в цілому світі, які активно працюють над тим, щоб підтримати сьогодні оцю нашу акцію в розповсюдженні інвалідних візків».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *