Browse By

Що ми робимо

благодійність – інфографіка 2017

З моменту заснування Ордену в 1882 році лицарі провадять свою діяльність на засадах благодійності, єдності і братерства. Ми є люди віри і люди дії.

Ми беремо на себе ці акти милосердя, бо ми бачимо, хто її потребує очима віри. Крім того, як підтверджує історія Ордену Лицарів Колумба, саме в організації Лицарі Колумба ми беремо участь у цих благодійних проетках разом – спільнотою лицарів. Папа Бенедикт XVI називає це “практика любові … як спільнота.”

Соціальна відповідальність в дусі християнських цінностей є відмінною рисою Лицарів Колумба. Наші таланти і час присвячені служінню Церкві, місцевій громаді, сім’ї, молоді та братам лицарям. Успіх соціальної активності можна віднести серед іншого до того, що Найвища Рада не визначає програм і напрямів роботи. Всі ініціативи йдуть знизу вгору – пропозиції надаються членами і є реакцією на потреби місцевої громади.

Що ми робимо?

Працюємо на волонтерських засадах у таких сферах нашого життя:

  • Церква: апостолят мирян, євангелізація, молитва, реколекції, поглиблення вірності науці Святого Отця. Волонтерська допомога в догляді та відновленні  церковних приміщень  та прилеглих територій.
  • Місцева громада: програми допомоги для бідних, інвалідів, бездомних, літніх людей, хворих.
  • Родина: приготування до католицького подружжя, акції на підтримку подружжя (як союзу чоловіка та жінки), допомога вдовам та сиротам, зміцнення ролі родини як основної соціальної одиниці через спільні сімейні реколекції та відпочинкові заходи (бали, пікніки).
  • Захист життя: охорона життя від моменту зачаття аж до самої смерті, марші за життя проти абортів та евтаназії, програма “Ультразвук”.
  • Молодь: формація в дусі католицької віри і патріотизму: через спорт, катехизацію,а також через програми профілактики від залежності до реалізації в здорових дружніх стосунках.
  • Лицарі та їх родини: братерство на основі католицьких цінностей, любові до ближнього і єдно­сті через культурну, соціальну та спортивну діяльність (реколекції, прощі, спільні соціальні заходи для лицарів та їх родин, психологічна та фінансова підтримка для лицарів та їх родин).

Наші справи благодійності охоплюють майже нескінченну різноманітність місцевих, національних та міжнародних проектів. Грошові доброчинні внески всієї міжнародної організації Лицарі Колумба зросли з $177 мільйонів доларів в 2016 році до рекордних $185,652,989 доларів в 2017.  А найважливіше – лицарі пожертвували на благодійну діяльність в 2017 році понад 75 мільйонів годин.