Browse By

В чому полягає щомісячне завдання від Найвищого Капелана?

Кожного місяця Архієпископ Уільям Лорі, Найвищий Капелан Лицарів Колумба обирає невеликий біблійний текст однієї з неділь місяця. Він подає коротке розважання про цей текст та пропонує певне завдання для виконання лицарями протягом місяця.
Через місяць чоловіки, які виконували це завдання, зустрічаються та діляться досвідом про виклики попереднього місяця.
Щомісячне завдання від Найвищого Капелана найкраще озвучувати підчас щомісячного засідання ради Лицарів Колумба, але це можна робити й в інший час з окремими групами людей, або й індивідуально.
Виконуючи щомісячне завдання від Найвищого Капепана, чоловіки беруть на себе конкретну відповідальність за власний зріст у вірі та сприяють, щоб й інші робили те ж.

Січень 2020
А бачивши зорю, вони надзвичайно зраділи. І, ввійшовши до дому, знайшли там Дитятко з Марією, Його матір'ю. І вони впали ницьма, і вклонились Йому. І, відчинивши скарбниці свої, піднесли Йому свої дари: золото, ладан та смирну. А вві сні остережені, щоб не вертатись до Ірода, відійшли вони іншим шляхом до своєї землі.” Мт. 2:9-12
Кожного разу коли я зустрічаю біженця, іммігранта, або людину, що подорожує, мені пригадуються речі, я сприймаю як належне. Ті, що долають великі відстані щоб знайти щось, часто привертають нашу увагу до тих благ, якими ми звикли користуватися. Більшості з нас пощастило: Ісус від нас зовсім поряд - правдиво присутній у скинії нашої місцевої церкви. Але ця Його присутність, до якої ми звикли, отримана нами надто просто. Мудреці вирушили в надзвичайно складну подорож, щоб привітати Ісуса, а для нас часто п’ять хвилин їзди машиною здається занадто далекою відстанню. Нехай наша близька відстань до Ісуса ніколи не призводить до збайдужіння. А навпаки, ми, прийдемо як Мудреці до Господнього дому, щоб віддати Йому належну шану.
Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Уільяма Е. Лорі:
Цього місяця я закликаю Вас взяти приклад з Мудреців і брати участь у Святій Літургії, віддаючи шану нашому Господу. Я закликаю вас також прийняти участь в Марші за Життя та молитись “Новенну за життя”
Запитання для роздумів:
Які чином протягом дня ви можете зустріти Христа? Оскільки вдячність протидіє нашому сприйняттю речей “як належне”, як ви демонструєте вдячність у вашому щоденному житті? Чому для вас важливо приймати Святе Причастя, що це вам дає?
Щомісячне завдання від Найвищого Капелана можна знайти на таких ресурсах:
 • lytsarikolumba.com/misiachne-zavdannia-nayvyshchoho-kapelana/
 • kofc.org/challenge
 • Columbia
 • Knightline
 • Chaplain's Report
 • Knights of Columbus соціальні медія
 • Щомісячне електронне повідомлення Найвищого Лицаря та Найвищого Капелана
 • Представлення щомісячного завдання від Найвищого Капелана найкраще робити під час засідання ради Лицарів Колумба у зверненні Капелана ради до лицарів:

  1) Розпочати можна з короткої молитви.

  Зразок молитви: Прийди, Святий Духу. Ми дякуємо Тобі за провід нашого життя та просимо, щоб ми мали сміливість, котру демонструє преподобний о. Маꥳвні, жити у повноті віри в нашій раді, наших родинах та в суспільстві. Нехай наші слова прославлять Твоє пресвяте Серце. І якщо нам не вдавалося належно жити нашою вірою, допоможи нам ніколи не переставати звертатися до Тебе, а намагатися робити це знову і знову.

  2) Перечитайте щомісячне завдання від Найвищого Капелана на попередній місяць.

  3) Розпочніть ділення запитанням про те, як виконувалося попереднє завдання. Кожного місяця будуть опубліковані декілька запитання для бесіди. Не вартує робити опитування, щоб усі відповідали по черзі. Не кожен мусить відповідати. Не переживайте, якщо обговорення коротке. Нехай бесіда сама розвинеться або завершиться.

  4) Після завершення зачитайте щомісячне завдання від Найвищого Капелана на наступний місяць.

  5) Завершіть запитанням чи немає додаткових намірень на молитву та помоліться.

  Зразок молитви на завершення: Небесний Отче, ми дякуємо Тобі за цей час, який ми провели разом з нашими братами. Ми також молимося: змилосердься над тими, хто просили нас молитися за них. Дай нам витривалість, щоб виконати завдання на наступний місяць та єднатися з іншими братами в цілому світі у його виконанні.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *