Browse By

В чому полягає щомісячне завдання від Найвищого Капелана?

Кожного місяця Архієпископ Уільям Лорі, Найвищий Капелан Лицарів Колумба обирає невеликий біблійний текст однієї з неділь місяця. Він подає коротке розважання про цей текст та пропонує певне завдання для виконання лицарями протягом місяця.
Через місяць чоловіки, які виконували це завдання, зустрічаються та діляться досвідом про виклики попереднього місяця.
Щомісячне завдання від Найвищого Капелана найкраще озвучувати підчас щомісячного засідання ради Лицарів Колумба, але це можна робити й в інший час з окремими групами людей, або й індивідуально.
Виконуючи щомісячне завдання від Найвищого Капепана, чоловіки беруть на себе конкретну відповідальність за власний зріст у вірі та сприяють, щоб й інші робили те ж.

Липень 2020
"І Сина не знає ніхто, крім Отця, і Отця не знає ніхто, окрім Сина, та кому Син захоче відкрити". Мт. 11:27
Чи ви коли-небудь знали чоловіка, який був би таким самим, як його батько: хто не лише схожий на нього, але, щоб діяв, говорив і думав, як він? Ісус є таким самим як Його Отець і відкриває нам Отця. Прагнучи пізнати Бога Сина більш приватно (через молитву, участь у Святій Літургії, Таїнствах чи читанні Писання), ми також ближче знайомимося з Богом Отцем. А краще розуміючи любов Бога Отця до нас, ми надалі краще можемо моделювати своє власне батьківство.
 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:
Цього місяця я закликаю вас приділяти щонайменше одну годину щотижня у молитві перед Ісусом у храмі, розмірковуючи частину цього часу над особою Бога Отця. По-друге, я закликаю вас співдіяти з вашими братами-лицарями для реалізації програми Свята година в храмі або Ісусова Молитва в храмі, щоб допомогти іншим зблизитися з Христом.
Запитання для роздумів:
Яка різниця між словами "знати про Отця" та "знати Отця"? Ісус завжди прагнув виконувати волю Отця свого Небесного; як, отже, життя Христа показує вам, як бути добрим сином Богові Отцю? Які є атрибути Бога Отця, і як ви можете змоделювати своє власне батьківство відповідно до цих атрибутів Першої особи Святої Трійці?
Щомісячне завдання від Найвищого Капелана можна знайти на таких ресурсах:
 • lytsarikolumba.com/misiachne-zavdannia-nayvyshchoho-kapelana/
 • kofc.org/challenge
 • Columbia
 • Knightline
 • Chaplain's Report
 • Knights of Columbus соціальні медія
 • Щомісячне електронне повідомлення Найвищого Лицаря та Найвищого Капелана
 • Представлення щомісячного завдання від Найвищого Капелана найкраще робити під час засідання ради Лицарів Колумба у зверненні Капелана ради до лицарів:

  1) Розпочати можна з короткої молитви.

  Зразок молитви: Прийди, Святий Духу. Ми дякуємо Тобі за провід нашого життя та просимо, щоб ми мали сміливість, котру демонструє преподобний о. Маꥳвні, жити у повноті віри в нашій раді, наших родинах та в суспільстві. Нехай наші слова прославлять Твоє пресвяте Серце. І якщо нам не вдавалося належно жити нашою вірою, допоможи нам ніколи не переставати звертатися до Тебе, а намагатися робити це знову і знову.

  2) Перечитайте щомісячне завдання від Найвищого Капелана на попередній місяць.

  3) Розпочніть ділення запитанням про те, як виконувалося попереднє завдання. Кожного місяця будуть опубліковані декілька запитання для бесіди. Не вартує робити опитування, щоб усі відповідали по черзі. Не кожен мусить відповідати. Не переживайте, якщо обговорення коротке. Нехай бесіда сама розвинеться або завершиться.

  4) Після завершення зачитайте щомісячне завдання від Найвищого Капелана на наступний місяць.

  5) Завершіть запитанням чи немає додаткових намірень на молитву та помоліться.

  Зразок молитви на завершення: Небесний Отче, ми дякуємо Тобі за цей час, який ми провели разом з нашими братами. Ми також молимося: змилосердься над тими, хто просили нас молитися за них. Дай нам витривалість, щоб виконати завдання на наступний місяць та єднатися з іншими братами в цілому світі у його виконанні.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *