Browse By

В чому полягає щомісячне завдання від Найвищого Капелана?

Кожного місяця Архієпископ Уільям Лорі, Найвищий Капелан Лицарів Колумба обирає невеликий біблійний текст однієї з неділь місяця. Він подає коротке розважання про цей текст та пропонує певне завдання для виконання лицарями протягом місяця.
Через місяць чоловіки, які виконували це завдання, зустрічаються та діляться досвідом про виклики попереднього місяця.
Щомісячне завдання від Найвищого Капелана найкраще озвучувати підчас щомісячного засідання ради Лицарів Колумба, але це можна робити й в інший час з окремими групами людей, або й індивідуально.
Виконуючи щомісячне завдання від Найвищого Капепана, чоловіки беруть на себе конкретну відповідальність за власний зріст у вірі та сприяють, щоб й інші робили те ж.

Лютий 2020
Ви сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми. Мт. 5:13
Уявіть собі, що ви у стейк-ресторані, і нарешті вам подають вашу страву з м'яса. Ви шукаєте сіль, щоб посолити страву і раптом дізнаєтеся, що сіль у ресторані закінчилася. Не важко переконатися, що без солі наша страва може не мати свого особливого смаку чи бути несмачною. Повертаючись до слів нашого Господа, спитаю: чи ваше життя у вірі втратило свій особливий смак і стало нудним? Відображення Його життя у нашому житті не може бути пересічним, адже Ісус за нас помер. Вступаючи у Великий піст, постановімо собі старатися стати людьми, які приправляють світ і наші громади сіллю справжнього і надихаючого християнського життя.
 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Уільяма Е. Лорі:
Цього місяця я закликаю виголошувати слова благословення їжі перед її споживанням вдома та у публічних місцях, підкреслюючи таким чином, що ви є християнами. По-друге, оскільки ви вступаєте у Великий піст, я закликаю вас розвивати свою «солоність» участю у Програмі духовного відновлення (великопісних реколекціях), або більш неофіційно.
Запитання для роздумів:
Пригадайте, коли ви востаннє навмисно проголошували про свою віру у розмові? Чим виголошення слів благословення у публічних місцях відрізнялося від того, щоб сказати їх вдома? Які наступні  практичні кроки вам потрібно зробити, щоб перенести свою християнську «солоність» на новий рівень?
Щомісячне завдання від Найвищого Капелана можна знайти на таких ресурсах:
 • lytsarikolumba.com/misiachne-zavdannia-nayvyshchoho-kapelana/
 • kofc.org/challenge
 • Columbia
 • Knightline
 • Chaplain's Report
 • Knights of Columbus соціальні медія
 • Щомісячне електронне повідомлення Найвищого Лицаря та Найвищого Капелана
 • Представлення щомісячного завдання від Найвищого Капелана найкраще робити під час засідання ради Лицарів Колумба у зверненні Капелана ради до лицарів:

  1) Розпочати можна з короткої молитви.

  Зразок молитви: Прийди, Святий Духу. Ми дякуємо Тобі за провід нашого життя та просимо, щоб ми мали сміливість, котру демонструє преподобний о. Маꥳвні, жити у повноті віри в нашій раді, наших родинах та в суспільстві. Нехай наші слова прославлять Твоє пресвяте Серце. І якщо нам не вдавалося належно жити нашою вірою, допоможи нам ніколи не переставати звертатися до Тебе, а намагатися робити це знову і знову.

  2) Перечитайте щомісячне завдання від Найвищого Капелана на попередній місяць.

  3) Розпочніть ділення запитанням про те, як виконувалося попереднє завдання. Кожного місяця будуть опубліковані декілька запитання для бесіди. Не вартує робити опитування, щоб усі відповідали по черзі. Не кожен мусить відповідати. Не переживайте, якщо обговорення коротке. Нехай бесіда сама розвинеться або завершиться.

  4) Після завершення зачитайте щомісячне завдання від Найвищого Капелана на наступний місяць.

  5) Завершіть запитанням чи немає додаткових намірень на молитву та помоліться.

  Зразок молитви на завершення: Небесний Отче, ми дякуємо Тобі за цей час, який ми провели разом з нашими братами. Ми також молимося: змилосердься над тими, хто просили нас молитися за них. Дай нам витривалість, щоб виконати завдання на наступний місяць та єднатися з іншими братами в цілому світі у його виконанні.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *