Browse By

В чому полягає щомісячне завдання від Найвищого Капелана?

Кожного місяця Архієпископ Уільям Лорі, Найвищий Капелан Лицарів Колумба обирає невеликий біблійний текст однієї з неділь місяця. Він подає коротке розважання про цей текст та пропонує певне завдання для виконання лицарями протягом місяця.
Через місяць чоловіки, які виконували це завдання, зустрічаються та діляться досвідом про виклики попереднього місяця.
Щомісячне завдання від Найвищого Капелана найкраще озвучувати підчас щомісячного засідання ради Лицарів Колумба, але це можна робити й в інший час з окремими групами людей, або й індивідуально.
Виконуючи щомісячне завдання від Найвищого Капепана, чоловіки беруть на себе конкретну відповідальність за власний зріст у вірі та сприяють, щоб й інші робили те ж.

Листопад 2019
Просіть у Бога прощення та милосердя. Зробіть гідний іспит сумління та приступіть до сповіді, а після, з Радою або самостійно, послужіть тим, хто зараз потребує допомоги.
Тоді один з розбійників сказав: “Ісусе! Згадай про мене, як прийдеш у своє Царство.” Сказав (Ісус) до нього: “Істинно кажу тобі: Сьогодні будеш зо мною в раю.” Лк. 23:42-43
Ми читали ці слова так багато разів, що могли пропустити їхню силу. Ісус використовує свої останні хвилини земного життя, щоб явити милосердя до вмираючого злочинця і пообіцяти йому життя на небі того самого дня. Можливо, нам не подобається це визнавати, але часами у нас є тенденція ізолюватись від цілих груп людей - бідних, бездомних або хворих. Але це ті ж люди, з котрими Ісус проводив так багато часу. Доки релігійні лідери того часу ігнорували, або висміювали Ісуса, бідні признавали в Ньому Господа і перемінювалися. Нехай ці, такі незвичні останні слова злочинця - “Господи, згадай мене у своєму царстві” - стануть нашою щоденную молитвою.
Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Уільяма Е. Лорі:
Цього місяця я закликаю Вас просити пробачення у Бога. Зробити іспит сумління та приступити до сповіді. Я також закликаю кожного з Вас, та кожну раду, послужити тим, хто потребує допомоги через такі програми як Їжа для родин або Набір одягу для дітей
Запитання для роздумів:
Чи є у вашому щоденному житті звички, які відкидають, або ігнорують тих, хто опинився поза рамками суспільства? Чи є кроки, які можу зробити, щоб допомогти бідним та потребуючим? Як сповідь допомагає мені стати подібним на розбійника, який каявся перед Ісусом? Чого я можу навчитись з його молитви?
Щомісячне завдання від Найвищого Капелана можна знайти на таких ресурсах:
 • lytsarikolumba.com/misiachne-zavdannia-nayvyshchoho-kapelana/
 • kofc.org/challenge
 • Columbia
 • Knightline
 • Chaplain's Report
 • Knights of Columbus соціальні медія
 • Щомісячне електронне повідомлення Найвищого Лицаря та Найвищого Капелана
 • Представлення щомісячного завдання від Найвищого Капелана найкраще робити під час засідання ради Лицарів Колумба у зверненні Капелана ради до лицарів:

  1) Розпочати можна з короткої молитви.

  Зразок молитви: Прийди, Святий Духу. Ми дякуємо Тобі за провід нашого життя та просимо, щоб ми мали сміливість, котру демонструє преподобний о. Маꥳвні, жити у повноті віри в нашій раді, наших родинах та в суспільстві. Нехай наші слова прославлять Твоє пресвяте Серце. І якщо нам не вдавалося належно жити нашою вірою, допоможи нам ніколи не переставати звертатися до Тебе, а намагатися робити це знову і знову.

  2) Перечитайте щомісячне завдання від Найвищого Капелана на попередній місяць.

  3) Розпочніть ділення запитанням про те, як виконувалося попереднє завдання. Кожного місяця будуть опубліковані декілька запитання для бесіди. Не вартує робити опитування, щоб усі відповідали по черзі. Не кожен мусить відповідати. Не переживайте, якщо обговорення коротке. Нехай бесіда сама розвинеться або завершиться.

  4) Після завершення зачитайте щомісячне завдання від Найвищого Капелана на наступний місяць.

  5) Завершіть запитанням чи немає додаткових намірень на молитву та помоліться.

  Зразок молитви на завершення: Небесний Отче, ми дякуємо Тобі за цей час, який ми провели разом з нашими братами. Ми також молимося: змилосердься над тими, хто просили нас молитися за них. Дай нам витривалість, щоб виконати завдання на наступний місяць та єднатися з іншими братами в цілому світі у його виконанні.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *