Browse By

Програми: Життя

Необхідно зрозуміти актуальність загроз для життя. Повага до гідності життя вимагає прихильності до прав людини в широкому спектрі. Як Лицарі Колумба, так і просто учні Ісуса, католики повинні займатися захистом життя на кожному етапі та за будь-яких умов (Святий Іоанн Павло ІІ, 1995).
Лицарі Колумба захищають гідність кожної людини на кожному етапі життя. Лицарі працюють разом, щоб вибудувати культуру життя і цивілізацію любові. Ваша рада повинна бути готова допомогти кожній вагітній жінці, яка потребує допомоги, піклуватися про людей похилого віку, допомагати інвалідам, заохочувати людей, які потребують особливої уваги, реалізувати свій повний потенціал і звернути увагу на несправедливість абортів, дослідження стовбурових клітин, евтаназії та самогубства.

Перелік програм Віра в дії, які допомагають лицарям працювати у напрямку Життя:

Марш за Життя

Публічно продемонструвати підтримку права на життя.
Лицарі Колумба заохочують людей вибирати життя через активну громадську підтримку. Лицарі Колумба мають організовувати та брати участь у місцевих, регіональних або національних маршах за життя та організовувати лицарям, парафіянам, студентам і іншим участь у них шляхом організації автобусного транспорту до національних походів, де ви можете показати безумовну громадську підтримку права на життя.

Заходи для неповносправних

Підтримуйте Спеціальні Олімпіади та заняття для інвалідів або інші види діяльності для людей з інвалідністю шляхом співучасті. Співпрацюйте з відділеннями Спеціальної Олімпіади, організаціями, що підтримують інвалідів, і визначте, як найкраще фінансувати, організувати чи служити добровольцем під час місцевих заходів. Допомагайте в організації заходів – з’їздів, святкувань, прощ, таборів – для «Віри і Світла», «Лярш» та інших.

Обладнання для порятунку життя немовлят

Рада має забезпечити фінансування мінімум 50% вартості обладнання включаючи інших жертводавців, яких рада може залучити.

Допомога біженцям

Організація або співучасть в заходах для допомоги біженцям особливо з Криму та зони АТО (ООС). Допомога християнським біженцям з Сирії.

Пропагування набожества до Матері Божої Гваделупської

Організовуйте молитовні зустрічі та міні семінари на тему: Мати Божа Гваделупська – Покровителька зачатого життя.
Організовуйте та проводіть семінари для чоловіків парафії на тему захисту християнських цінностей.

Літургія для людей з особливими потребами

Люди, які потребують особливої турботи через фізичні, емоційні, розумові або когнітивні розлади, оточують нас у суспільстві, у школі, на роботі та в наших будинках. Для цих важливих членів нашої громади відвідування церкви може стати викликом через фізичні або соціальні бар’єри та навіть через страх їхніх членів родини. Рада організовує спеціальну місію, щорічно відзначає людей, які потребують особливої турботи. Це може бути першим з багатьох кроків щодо їх інтеграції в регулярну щотижневу і навіть щоденну Службу Божу (Святу Мессу) і їх ще міцніше занурення у всі таїнства та інші аспекти парафіяльного життя. Організація такого заходу посилає сигнал про те, що всі Божі діти вітаються в парафії і що кожна людина є невід’ємною частиною парафіяльної родини.

Допомога у збереженні вагітності

Організовуйте семінари по запобіганню абортів з тематичними фільмами. Підтримуйте вагітних, які потребують моральної, фізичної та фінансової допомоги.

Допомога матері

Змінюйте серця та думки суспільства в недопущенні аборту, показуючи, що ми любимо і маму, і дитину до і після народження.
Відповідно до характеру його заснування, Лицарі Колумба покликані піклуватися про вдову та сироту. Переривання вагітності, майбутньої дитини та матері, які несподівано очікують на потомство – це, безумовно, тематика, яка відповідає нашій харизмі. Співпраця з рухом маленькі ноги, підтримка будинків одиноких матерів, матеріали, фінансові ресурси, волонтерство та інша підтримка центрів підтримки життя, які допоможуть жінкам, які очікують потомства під час вагітності та після народження дитини.

Новенна – Дев’ятниця за життя

Організовуйте молитовні зустрічі за життя або Дев’ятницю за життя разом з родиною.

Новенна - завантажити pdf-версію

2 thoughts on “Програми: Життя”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *