Browse By

Стати лицарем

Для чого ставати Лицарем Колумба?

  1. Як член найбільшої у світі та найдинамічнішої з-поміж католицьких братніх організацій будеш у спільноті з 2 мільйонами братів та їх родинами у США, Канаді, Мексиці, на Філіпінах, Карибах, у Центральній Америці, Польщі, Україні та Литві
  2. Особисте залучення в діяльність Лицарів дасть тобі можливість: служити Католицькій Церкві – в братерському дусі і милосерді – на місцевому, єпархіальному та загальному рівні; служити суспільству і тим серед нас, яким наша допомога потрібна найбільше.
  3. Активна участь у роботі Ради із духовною, братньою, суспільною, спортивною та розважальною метою стане школою лідерства і покаже шлях до особистісного розвитку.
  4. Отримаєш духовне задоволення з приналежності до організації, яка підтримує твої релігійні переконання, об’єднує чоловіків із спільним світоглядом у досягненні мети, і створює можливості віднайти та зміцнити дружбу на довгі роки.
  5. Для підтримки потребуючих родин та пенсіонерів існує страхова програма, яку ведуть брати Лицарі для своїх членів. В перспективі вона буде доступною і в Україні.
  6. Правдиву гордість, яку будеш відчувати зі всіма лицарями, знаючи, що наша організація нікому не поступається в служінні Святішому Отцеві, єпископам і священикам; у служінні ближньому, а особливо тим, які найбільше того потребують; у об’єднанні в обороні християнських цінностей, проти нападу на сім’ю і невинне людське життя.

Стань Лицарем Колумба

Якщо Ти:

  1. Чоловік, якому виповнилося 18 років.
  2. Є віруючим і практикуючим членом Като­лицької Церкви.
  3. Маєш внутрішню потребу допомогти ближ­ньому та поглибити свою віру.
  4. Будеш запрошений до Ордену іншим Лицарем та отримаєш довідку від свого пароха з парафії, яка підтвердить, що Ти є практикуючим вірним та пройдеш співбесіду з Капеланом Ордену.