Browse By

5-річчя заснування Ради 15802 при парафії на Аскольдовій могилі

Спільною Божественною Літургією та гостиною святкували лицарі Ради 15802 імені князя Аскольда 5-ту річницю створення спільноти при парафії Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі. Службу Божу в намірі за братів-лицарів та їхні родини очолив о.Олексій Геник.
Саме в такий погожий день, на Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої і Приснодіви Марії, в 2014р.Б було засновано третю в Україні Раду Лицарів Колумба. За 5 років від дня створення Ради Лицарів Колумба на Аскольдовій могилі про цю спільноту чоловіків мали можливість дізнатися не лише парафіяни. Адже лицарі Ради 15802 активно брали участь у таких проектах як збір кровоспинних засобів у 2014р., допомога біженцям зі Сходу у 2015-2016 роках, співпраця з Карітас по доставці інвалідних візків у 2016 р., стипендії для семінаристів та марші на захист життя у 2017-2018 рр., а також численні благодійні справи на розвиток парафії та на славу Божу.
Після Літургії Великий Лицар Ради 15802 Микола Дмитровський зокрема сказав: “Вірю, що кожен з нас готовий з чистим серцем і повною віддачею зміцнювати молитвою і добрими справами “віру-родину-громаду-життя”, бо всіх нас, чоловіків-католиків, об’єднують благодійність, єдність, братерство та патріотизм!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *