Browse By

Щомісячне завдання Найвищого Капелана

ЗАВДАННЯ НА ЛИПЕНЬ 2026
Найвищий Капелан
Архієпископ Вільям Е. Лорі

Найвищий Капелан Архиєпископ Вільям Е. Лорі

«Та коли люди спали, прийшов його ворог і посіяв кукіль поміж пшеницю та й пішов. Коли виросло збіжжя і вигнало колосся, тоді й кукіль появився.» (Євангеліє від Матея 13:25-26, на 19 липня)

Серед своїх страждань Іов запитував: «Чому живуть оті нечестиві, | старіються та й ще багатіють?» (Іов 21:7). На людський розсуд це здається несправедливістю: праведники страждають, тоді як злі процвітають. Але Ісус пояснює, що Бог «велить своєму сонцю сходити на злих і на добрих і посилає дощ на праведних і неправедних.» (Мт. 5:45). Бог є терпеливим, і ми повинні «вважати довготерпіння Господа за спасіння» (2 Пт. 3:15а). Бог терпеливий до грішників — у тому числі й до нас.

Завдання Найвищого Капелана:

Цього місяця я закликаю вас звернутися до когось із рідних чи друзів і запросити їх до Таїнства Покаяння.

Питання для роздумів:

У чому ви схожі на пшеницю, а в чому – на кукіль? Чи відчуваєте заздрість або обурення через тих, хто живе нечестиво, але ніби процвітає? Чи важко вам любити «кукіль» у вашому житті, молитися за цих людей та прагнути їхнього спасіння?


Посилання на оригінал: SUPREME CHAPLAIN’S MONTHLY CHALLENGE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *