Browse By

Брати-лицарі взяли участь у Хресній дорозі у місті Хмельницькому

У п’ятницю, 19 квітня 2019 року, віруючі та священики римо-католицької парафії «Христа – Царя всесвіту»  міста Хмельницького провели Хресну дорогу вулицями міста. Учасники намагалися максимально відтворити дійства тих подій, що відбувалися більше двох тисяч років тому у Єрусалимі. Активну участь у організації та проведені Хресної дороги взяли брати-лицарі  Рад Лицарів Колумба в Хмельницькому.

Хресна дорога – це дорога страждань Ісуса Христа, нашого Спасителя. Який своїми стражданнями та Своєю смертю відкупив весь рід людський.

Як відомо Хресна дорога складається із 14 стацій, які розповідають про різні моменти Страждань Христа. Роздуми на кожній стації допомагають віруючим краще пережити та усвідомити ті муки, страждання та приниження які Господь терпів заради спасіння людей.

Сьогодні як ніколи гостро постає питання нашого спасіння від гріха та різноманітних спокус, якими насичене життя у нашому суспільстві. Коли християнські сімейні цінності ставляться під сумнів та висміюються. Коли держава не стоїть на захисті родини та дітей, а захищає незрозумілі «принципи рівності». Єдине спасіння людей можливе тільки через Ісуса Христа, через розуміння того, що своєю мученицькою смертю Ісус спас нас не тільки від гріха, але і від смерті.

Vivat Jesus!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *