Browse By

Коляда Лицарів Колумба в митрополита  Мечислава Мокшицького

Вже стало доброю традицією те, що Лицарі Колумба з усієї України приїжджають до Львова, щоб поколядувати разом із Національним капеланом для римо-католиків митрополитом Львівським архієпископом Мечиславом  Мокшицьким.

Спочатку в Митрополичій базиліці Внебовзяття Пресвятої Діви Марії була відправлена Божественна Літургія, під час якої лицарі подякували Богу за минулий рік і молились за мир в Україні та цілому світі, а також за подолання пандемії і здоров’я усіх Лицарів Колумба та членів їхніх родин.

Митрополит Мечислав у своїй проповіді підкреслив роль чоловіка у сьогоднішньому світі та житті Католицької Церкви, він зазначив, що так, як співається у дитячій пісні “..камінь за камінчиком, цеглинка за цеглинкою ми будуємо наш дім” так і Лицарі Колумба у своїй щоденній діяльності будують наше християнське суспільство на благо Церкви та нашої Батьківщини.

По літургії Національний Делегат брат Юрій Малецький подякував усім лицарям за їхню діяльність у попередньому році та закликав ще більше активізуватись на своїх парафіях та  містах для допомоги потребуючим та захисту християнських цінностей.

Завершився візит до митрополита великим колядуванням у Митрополичій Курії РКЦ.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *