Browse By

Коляда з Митрополитом Львівським Архиєпископом Мечиславом Мокшицьким

Вже стало доброю традицією в українських Лицарів Колумба збиратись у Львові на коляду до Митрополита Львівського Архиєпископа Мечислава Мокшицького. Так само і цього року, в неділю 26 січня, у приміщенні митрополичої курії РКЦ лицарі українських Рад разом зі своїми капеланами прибули з різних парафій Кам’янець-Подільської, Києво-Житомирської та Львівської дієцезій РКЦ.

Митрополит очолив св. Месу в семінарійній каплиці Матері Божої Неустанної Помочі (відомої також як каплиця Розена) під час якої звернувся до присутніх: «виконання Божої Волі це основа і серце релігійного життя… Ми маємо конкретне завдання в Церкві – свідчити про те що ми належимо до Христа, щоб кожний, хто подивиться на наше життя на роботі, вдома – побачив через наше служіння Христа». Також Митрополит вказав на символічність того, що Лицарі відновлюють свої християнські обітниці в тій самій каплиці, де він разом із Блаженнішим Святославом Шевчуком та ще декількома священниками та мирянами  у 2013 році  були прийняті до Ордену Лицарів Колумба і тим самим дали початок його діяльності в Україні.

Після спільної молитви в конференц-залі Курії Львівської Митрополії до лицарів звернувся Національний Делегат Богдан Ковалів, який розповів про розвиток ордену в Україні  та висловив свої сподівання на плідне служіння лицарів та капеланів в численних громадах у різних кутках нашої Держави. Національний Секретар Юрій Малецький розповів про підготовку до ІІ Національної Конвенції та виклики, які стоять перед християнами у час світової глобалізації.

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за їхню благодійну підтримку Церкви. Зустріч завершилися святковим прийняттям, діленням облаткою та спільним колядуванням представників присутніх Рад Лицарів Колумба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *