Browse By

Лицарі Колумба молились в Центрі паломника «Симеон Лукач»

Час Великого посту – це час для посиленої молитви. Здавна існує гарна практика, коли в цьому благословенному часі християни здійснюють паломництво до різних святинь, щоби занести перед Божий вівтар свої молитви, приступити до святої сповіді та просити в Господа всіх необхідних ласк і благодатей.
Така спільна проща “Лицарів Колумба” була нагодою у часі Великого посту призадуматись над християнською ідентичністю. А також кожен лицар молився у цьому чудовому місці за своїх рідних, роздумував над сенсом свого життя, яке за своїм змістом також є паломництвом й дорогою до Бога.
16 квітня, члени католицького ордену “Лицарі Колумба” з Івано-Франківська, Калуша і Коломиї, здійснили спільне паломництво до Центру паломника «Симеон Лукач», що в селі Старуня Богородчанського району.
Прибувши до святого місця, паломників привітав о. Володимир Лукашевський та подякував лицарям, що їхня спільнота вперше прибула до паломницького центру і зацікавилась особою блаженного Симеона.
Відтак розпочалася молитва на прекрасній Старунській Хресній Дорозі.
Вірні, спільно зі священниками, пройшлися шляхом на гору, зупиняючись на стаціях, щоби роздумувати над страстями нашого Господа. В Хресній дорозі взяли участь лицарі західного обряду на чолі з отцем Владиславом Іващаком.
Тематика розважань була досить простою для розуміння, а водночас дуже глибокою, адже стосувалася нашого повсякденного життя, відносин з Богом та один з одним.
Після Хресної дороги прочани взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив синкел у справах мирян і водночас лицар прот. Андрій Чорненко у співлужінні з капеланами “Лицарів Колумба” прот. Віталієм Федуном, о. Андрієм Регнером та о. Володимиром Лукашевським у храмі святих апостолів Петра і Павла, де зберігаються мощі блаженного священномученика нашої Церкви Симеона Лукача, який народився, пройшов тернистий шлях підпілля та помер у цьому селі, а також молились за посередництвом Блаженого отця Майкла Макґівні, який є засновником організації “Лицарів Колумба”. Прикрасили дану Літургію своїм співом лицарі-семінаристи.
Тут, до початку Літургії, паломники мали нагоду приступити до св. Таїнства Покаяння.
Після Літургії прот. Віталій Федун, капелан “Лицарів Колумба”, подякував всім присутнім, а особливо братам-лицарям за паломництво.
Наприкінці наші священники-капелани помолилися молитви на оздоровлення та поблагословили всіх присутніх мощами блаженного Симеона Лукача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *