Browse By

Лицарі Колумба розповіли про свою діяльність семінаристам Івано-Франківської духовної семінарії

В понеділок, 1 квітня, в Івано-Франківській духовній семінарії відбулася зустріч Лицарів Колумба з семінаристами Івано-Франківської духовної семінарії.

Після спільної молитви віце-ректор семінарії, отець Андрій Чорненко, представив семінаристам Регіонального Делегата Мирослава Мазура та капелана-духівника отця Віталія Федуна, який є одночасно канцлером Курії Івано-Франківської Архієпархії.

Брат Мирослав розповів семінарійній братії про те, як функціонує орден, ким він був створений, структуру ордену та його мету. Зокрема, брат Мирослав зазначив, що основою ордену є 4 основні принципи: благодійність, єдність, братерство та патріотизм, а також представив заходи, які проводять лицарі на різних рівнях. Також, семінаристи мали змогу дізнатися про розвиток братства в Україні. Після цього до спільноти звернувся капелан отець Віталій Федун, який поділився власними спогадами про вступ до ордену. Отець Віталій закликав братію до вступу в орден зазначивши, що: «Лицарі Колумба – це люди, які покликані служити для Церкви». Далі відбулося спілкування у формі питання-відповідь.

На завершення конференції отець Андрій подякував представникам ордену за їхній візит і побажав їм плідної праці на благо Церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *