Browse By

Лицарі Ради #16626 св.Олександра ініціювали збір коштів на підтримку постраждалих людей у Шрі-Ланці (оновлено)

З благословення єпископа-ординарія Київсько-Житомирського Віталія Кривицького SDB та за підтримки Національного Делегата Лицарів Колумба в Україні Богдана Коваліва, за братерської міжнародної підтримки Головного Директора з благодійних внесків Лицарів Колумба Патріка Дейнера (New Heaven, USA)

“Мир залишаю вам, мир Мій даю вам” І. 27

Не так давно світ зворушила трагедія, яка мала відгук у серцях багатьох людей. 21-го квітня на Шрі-Ланці, зокрема в столиці Коломбо та місті Негомбо християни західного обряду зібрались у храмах святкувати Великдень, священики розпочали Святу Месу, храми були повні людей. Сталося щось, на що ніхто не очікував. В Шрі-Ланці пролунали вісім вибухів. Три з них пролунали в католицьких храмах, прямо під час Святих Мес, інші – у готелях. Ланцюг вибухів почався саме з церков, а закінчився – готелями. Атака була скерована не просто на Християнство, це був спрямований акт ненависті проти людей. Обвішані поясами смертників, терористи забрали життя невинних дітей, молоді, людей середнього та похилого віку. Важко піддається поясненню таке зло та ненависть.

Вражені тими подіями, лицарі Ради №16626 парафії Святого Олександра в м. Києві ініціювали збір коштів від України на підтримку постраждалих людей у Шрі-Ланці. Кошти були направлені до Архідієцезії Коломбо.

Офіційно проект «Від українського народу та громади Лицарів Колумба» був оголошений 04.05.2019, тривав до 13.05.2019. За весь період лицарі ради активно брали участь в розвиткові даної акції, а саме під час Святих Мес 05.05.2019 та 12.05.2019 травня в Конкатедральному Соборі Св. Олександра лицарі чергували при зборі фінансових пожертв. Інформацію було висвітлено через низку католицьких ЗМІ: опубліковано статтю на сайті Католицького Медіа Центру, офіційному сайті Лицарів Колумба в Україні, через сторінки в мережі Facebook.

До цієї благодійної справи доєдналися: єпископ-ординарій Київсько-Житомирський Віталій Кривицький SDB, канцлер курії о. Олександр Язловецький, настоятель парафії Святого Олександра о. Станіслав Інжиєвський.

Сердечно завдячуємо всім жертводавцям та людям доброї волі! Дякуємо всім, хто доєднався в молитовний на матеріальний спосіб. Благодійний проект допомоги постраждалим у Шрі-Ланці оголошено завершеним 13.05.2019. За весь період чинності акції було зібрано грошові пожертви в розмірі $1850 та переказано SWIFT платежем на офіційний рахунок Архідієцезіі Коломбо.

Ініціатор проекту: бр. Роман Теглівець
Фінансовий Куратор: бр. Артем Мінько
Патронат: Рада Лицарів Колумба №16626

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *