Browse By

Завдання на Грудень 2019

Грудень 2019

Того часу з’явивсь Йоан Христитель і проповідував у пустині Юдейській. Він говорив: “Покайтесь, бо наблизилося Небесне Царство.” Це ж той, що про нього говорив пророк Ісая: “Голос вопіющого в пустині: Приготуйте Господню дорогу, вирівняйте стежки його.” Мт. 3:1-3

Усі ми знайомі з відчуттям паніки, яке охоплюэ нас, коли гості вже ось-ось мають постукати у двері. Вони можуть з’явитись на порозі будь-якої миті, тож ми поспішаємо закінчити прибирання та завершити підготовку гостини. Мій брате-лицарю, в цьому євангельському уривку ми читаємо про Івана Хрестителя, який бігає по будинку, закликаючи всіх готуватися до найважливішого гостя у нашому житті – Ісуса Христа. Наше основне завдання на кожний день Адвенту чи Різдряного посту – оглянути кожен куточок нашого духовного дому і очистити безлад, бо незабаром прийде Ісус. Давайте помолимося про благодать покаяння, щоб підготувати наші душі до приходу нашого Господа.

Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Уільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас постити або утримуватися від м’яса один раз на тиждень, щоб достойно підготуватися до приходу Христа. І друге, я закликаю вас належно підготуватися до Христового пришестя через участь у програмі Пропагування релігійного змісту Різдва, яка пропонується серед програм Віра в дії, або просто вітаючи всіх словами Христос Рождається! Славімо Його!

Запитання для роздумів:

Яким чином дотримання Адвенту чи Різдвяного посту, як часу покаяння та приготування до приходу Месії, змінює наше розіміння і святкування Різдва? Як на практиці під час цьогорічних свят змінити матеріалістичний фокус святкування Різва на свтілу радість, яку Ісус дарує, коли приходить у наш світ? Як я під час святкувань цього року нестиму до інших радісну вістку про народження Христа?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *