Browse By

Надійшла перша частина гуманітарної допомоги від Лицарів Колумба

Відповідаючи на звернення Найвищого Лицаря Патріка Келлі, брати-лицарі з Польщі та України почали активну співпрацю для допомоги потребуючим.  Лицарі Колумба з Польщі організували закупівлю і збір гуманітарної допомоги для постраждалих від військової агресії Росії проти України. Ковдри та коци, спимішки і килимки, засоби гігієни, ліки, засоби першої допомоги – все це вже прибуло до України першим вантажем, а до відправки вже готуються наступні гуманітарні вантажі.

Українські Лицарі Колумба разом з духовенством римо-католицької та греко-католицької церков в Україні створили Гуманітарний штаб для організації доставки цієї гуманітарної допомоги, координації співпраці з польськими братами-лицарями та комунікації з священниками та мирянами, які збирають інформацію про необхідні продукти, речі та медикаменти по різних куточках України. До штабу увішли єпископ Едвард Кава, отець Андрій Нагірняк, Національний Делегат Лицарів Колумба в Україні Юрій Малецький, Національний Секретар Петро Галуга, Благодійний Фонд “Даймо надію”.

Потреба в цій допомозі наразі дуже велика, адже за два дні майже весь вантаж був відправлений адресатам.  Зокрема, допомогу отримають найбільш потребуючі на сьогодні регіони Сходу України та Київ.

Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *