Browse By

Національний Делегат зустрівся із Папським Делегатом кардиналом Краєвським

09 березня Національний Делегат брат Юрій Малецький зустрівся із Папським Делегатом кардиналом Конрадом Краєвським. В ході зустрічі Національний Делегат розповів про роботу, яку здійснюють українські лицарі у цей нелегкий час війни.

Кардинал Краєвський подякував від імені Святішого Отця усім Лицарям Колумба, які разом із своїми рідними, не дивлячись на усі небезпеки продовжують благодійну діяльність в зоні бойових дій, підтримуючи матеріально та психологічно тих хто цього потребує. «Сьогодні, як ніколи, ваша діяльність відображає основні принципи Ордену: Благодійності, Єдності, Братерства та Патріотизму» сказав у своєму зверненні кардинал.

Також в ході зустрічі було обговорено питання необхідності «закриття неба» над Україною, адже внаслідок авіа та ракетних ударів гине чимало невинних людей. Папський делегат запевнив, що Святіший Отець прикладає усіх зусиль, постійно контактуючи із лідерами європейських і світових держав, з вимогою допомогти та підтримати Україну.

Також кардинал відвідав логістичний склад, де Лицарі Колумба спільно із Карітас-Спес та іншими учасниками «Антикризового комітету» у Львові отримують, сортують та розподіляють по усій території України гуманітарні вантажі.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *