Browse By

Несли підкріплення та надію

22 грудня 2020 р.Б. лицарі Колумба Ради 15802 імені князя Аскольда, що діє при храмі на Аскольдовій могилі в Києві, разом із капеланом ради о. Анатолієм Теслею відвідали прикутих до ліжка та немічних парафіян церкви св. Миколая Мирлікійського, які не мають можливості прийти до храму.

Брат Олександр Пастухов ділиться враженнями після відвідин:
“Всі люди, до кого ми заходили, зустрічали нас з радістю та любов’ю! Дехто дивувся кількості продуктів і щиро дякував за потрібні харчові набори.
Комусь допомагають діти. Про інших дбають батьки. Але є і такі про кого рідні забули. Діти десь живуть, але воліють не згадувати про своїх матерів, що вмирають в самотності та злиднях. І коли ми приходимо до таких жінок, вони оживають! До них повертаються сили! Вони знають, що Бог любить і пам’ятає про них!
Отець Анатолій, який опікується нужденними протягом тридцяти років, знаходив слова розради та потіхи для кожного. Капелан сповідав людей, причащав їх Святих тайн. В кожному домі ми молилися і бачили як світлішають очі людей!
Дякую брату Миколі Дмитровському, за підготовку та комплектацію кожного набору!
Дорогі, брати Лицарі Колумба, дякую за вашу участь та допомогу! Ваші серця, реальні вчинки, зігрівають душі немічних людей!
Після подібних відвідин відчуваєш приємне виснаження та солодку втому, адже тільки допомагаючи ближньому, стаєш щасливим…”

Лицарі Колумба Ради 15802 на Аскольдовій могилі ще в жовтні 2019 р.Б. на засіданні прийняли рішення запровадити реалізацію програми “Їжа для родин. Продукти для потребуючих”. І впродовж 5 місяців кожну першу неділю місяця відбувалась збірка продуктів. На цю збірку радо відгукнулися парафіяни церкви св. Миколая Чудотворця. Всі зібрані продукти передавались для кухні, яка функціонує при парафії, де могли харчуватися як потребуючі парафіяни церкви так і інші з благословення настоятеля о. Ігора Онишкевича. На жаль пандемія Covid-19 та карантинні обмеження на деякий час призупинила реалізацію проєкту. Та вже з листопада 2020 р.Б. лицарі Колумба при Аскольдовій могилі поновили збірку. Тепер було прийнято рішення про адресну допомогу продуктів харчування для потребуючих, яке також є відповіддю лицарів на заклик Синоду Єпископів УГКЦ «Нагодуй убогого».
Щиро дякуємо всім братам, парафіянам та людям доброї волі за допомогу в збірці продуктів для потребуючих родин.
Хай Бог благословить вашу жертовність!

інформацію надав бр.Микола Дмитровський
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *