Browse By

Візит Найвищого Лицаря Патріка Келлі до України

4 грудня до Львова прибув очільник Ордену Лицарів Колумба – Найвищий Лицар Патрік Келлі. Своїм трьохденним візитом він хотів засвідчити, що Лицарі з усього світу були та будуть стояти пліч-о-пліч з усім українським народом впродовж цього жахливого періоду війни. «Я прибув до вас, щоб виразити підтримку та запевнити вас, що ми є з вами і наша допомога не буде припинятися», – сказав Найвищий Лицар на зустрічі з Регіональними Делегатами Лицарями Колумба.

У часі цього перебування Орден подарував Львівській Обласній Дитячій Клінічній Лікарні Охматдит дороговартісну ендоскопічну стійку. Також відбулася зустріч Патріка Келлі із семінаристами Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ. Під час візиту в стінах семінарії була організована вечеря з вимушено переміщеними особами, після якої вони отримали допомогу та подарунки для дітей до дня Святого Миколая.

Наступними днями Найвищий Лицар зустрівся з Главою УГКЦ: «Наша найбільша радість як християн — те, що ми є братами. Саме братерство — основна сила і ресурс Христової Церкви», – зазначив Блаженніший Святослав Шевчук. Він також нагородив Патріка Келлі подячною грамотою за працю та постійну підтримку в цей нелегкий час для України та Церкви. «Як знак визнання вашого прикладу професійного служіння Церкві у статусі верховного лицаря ордену „Лицарі Колумба“, ваших щедрих благодійних пожертв на численні соціальні та благодійні проекти нашої Церкви на підтримку стражденного народу України, за самовіддану працю у плеканні та захисті християнських цінностей висловлюємо вам свою найщирішу вдячність, визнання і похвалу» – вказано у цій грамоті.

Очільник Ордену Лицарів Колумба також мав змогу відвідати парафії та згромадження Римсько-Католицької Церкви, зокрема парафію Святого Івана-Павла ІІ, Орден Сестер Бенедиктинок та Згромадження братів Святого Альберта. «Це дуже важливо для нас, адже Патрік Келлі приїхав до нас не як очільник, а як батько, і в ці нелегкі часи ми відчули його любов», – сказав Мечислав Мокшицький, Львівський Архиєпископ-Митрополит Римсько-Католицької Церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *