Browse By

“Ця чоловіча братерська організація допоможе нам краще послужити для наших родин, Церкви та суспільства” — екзарх Харківський під час ініціації в Лицарі Колумба у Полтаві

У неділю, 13 березня у храмі Пресвятої Тройці, що у м. Полтава, відбулася ініціація (прийом) в братерську організацію чоловіків-католиків “Лицарі Колумба”, яка становить потужну опору Церкви в сучасному світі.

Ініціація розпочалося Божественною Літургією, яку очолив владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський, у співслужінні з отцем Юрієм Кролевським, настоятелем храму Пресвятої Тройці, отцем Анатолієм Теслею, капеланом “Лицарів Колумба” та отцем Максимом Кролевським.
У Святій Літургії, вірні разом з духовенством, окремими молитовними проханнями молилися за добрий початок та розвиток братерської організації “Лицарі Колумба” в Полтаві та Харківському екзархаті.
У своєму архиєрейському слові, єпископ наголосив на важливості чоловічої братерської організації у житті та розвитку Церковної спільноти. “Така організація буде сприяти оживленню цілої парафіяльної родини, – зауважив владика Василій під час проповіді – бо об’єднуючи наших чоловіків, допоможе нам разом й спільно робити багато добрих справ та краще послужити для наших родин, Церкви та суспільства”.
Після Божественної Літургії, розпочалася й сама ініціація у чоловічу братерську організацію, яку провела група Лицарів Колумба з м. Києва, що є відповідальною за створення осередків братерського Ордену в Україні.
Таким чином, цього дня у м. Полтава створився перший осередок Лицарів Колумба у Харківському екзархаті та заіснувала ще одна Рада Лицарів Колумба в Україні, яка названа на честь гетьмана Івана Мазепи.
Усі члени новоствореної організації висловили вдячність своєму духовному батьку, наставнику та провіднику — владиці Василію (Тучапцю), екзарху Харківському, за Його участь та присутність під час ініціації, цієї важливої події у їхньому житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *