Browse By

Цієї п’ятниці Папа Франциск освятить росію та Україну Непорочному Серцю Марії

Під час підготовки лицарі України, Польщі та усього світу об’єдналися у різні молитовні ініціативи, серед яких дев’ятниця, яка збігається з освяченням Святішого Отця.

Увечері в п’ятницю, 25 березня, коли католики у всьому світі святкуватимуть день Благовіщення, Папа Франциск очолить богослужіння у базиліці Святого Петра, під час якого оголосить молитву про посвячення росії та України Непорочному Серцю Марії.

Архієпископ Мечислав Мокшицький прокоментував цю подію так: «Ми дуже тішимося, що Папа Франциск відповів на прохання Конференції єпископату латинського обряду присвятити росію Непорочному Серцю Божої Матері. Радіємо, що Папа це зробить 25 березня у Ватикані, а кардинал Краєвський у той самий час зробить це у Фатімі. Ми від самого початку молимося, і ще одна наша надія – у цій молитві, у цьому акті. Закликаємо вірних католиків у всій Україні готуватися до цього акту через новенну, яку розпочнемо завтра, 17 березня. Маємо надію, що цей акт присвячення спричиниться до якнайшвидшого закінчення війни», – сказав митрополит Львівський. Виконувач обов’язків голови Конференції єпископів наголосив, що буде зроблено все можливе, щоб якнайбільше людей духовно єдналося в цій події через трансляцію.

Блаженніший Святослав прокоментував цю подію так: «Український народ віддавна очікував на цю духовну подію. Українські католики від початкуросійської агресії у 2014 році просили здійснити цей акт як необхідну умову запобігти розгортанню війни та всіх небезпек, що надходять з росії». Глава УГКЦ також повідомив, що під час зустрічей зі Святішим Отцем він передавав йому це прохання християн України. «З початком повномасштабної війни наші вірні з різних куточків світу зверталися з проханням здійснити слова Пресвятої Богородиці у Фатімі. Ми вдячні Святішому Отцеві за те, що насамперед відгукнувся на заклик Марії, проголошений під час об’явлення 13 липня 1917 року у Фатімі, а також на прохання своїх дітей захистити Україну та зупинити “помилки росії, яка пропагує війну та переслідування Церкви”. Сьогодні ми є свідками здійснення слів Богородиці, яка сказала: “Праведники будуть переслідувані, Святіший Отець страждатиме, багато народів будуть зруйновані».

Для довідки:

13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам — Луції, Гіацинті і Франциску, що гнали на пасовище стадо овець. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю.

Фатімською таємницею називають видіння та пророцтва, дані Дівою Марією під час третього об’явлення 13 липня 1917 року. Таємниця складається з трьох частин.

В першій частині Таємниці Богородиця показала дітям пекло.

У другій частині Таємниці говорила їм про почитання Непорочного Серця Марії, закінчення Першої світової війни, присвячення росії Непорочному Серцю Марії; про можливий початок Другої світової війни та загрозу поширення комунізму по всьому світу. “… Я прийду просити про присвячення росії Моєму Непорочному Серцю й заступницьке Святе Причастя у перші суботи кожного місяця. Якщо послухають моїх прохань, росія навернеться й настане мир; якщо ні, поширюватиме свої блуди по світі, спричиняючи війни і переслідування Церкви; праведні стануть мучениками, Святіший Отець багато страждатиме, багато націй буде знищено; наприкінці Моє Непорочне Серце восторжествує. Святіший Отець посвятить Мені росію, що навернеться, і на деякий час світові буде подарований мир”.

Третя частина Таємниці говорить про переслідування християн у XX столітті та замах на Папу Римського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *