Browse By

В Фастові відбулося урочисте введення в уряд офіцерів Ради Лицарів Колумба

10 жовтня 2021 року в Фастові відбулося введення в уряд офіцерів Ради #17740 Св. Бориса і Гліба при парафії Святого великомученика Димитрія у Фастові, а також вшанування мощей блаженного отця Майкла Маꥳвні.


Урочистості розпочалися Літургією, яку очолив капелан Ради прот. Віталій Марцинюк. У своїй проповіді душпастир звернув увагу на різнобарвність талантів кожного чоловіка: бути добрим сином, люблячим чоловіком для своєї дружини, уважним та терпеливим татом, вірним та надійним другом. Але християнином – святим! Бо сам Господь сказав: “Святими ви мусите бути, бо Я, святий, Господь Бог ваш”.

Після літургії відбулася церемонія надання ступнею благодійності, єдності та братерства в ході якої було прийнято до Ордену нового брата-лицаря Михайла Цяпича.

Брати-лицарі обрали провід Ради на прийдешній братерський рік на чолі з Великим Лицарем братом Володимиром Голованем.

Опісля, відбулося введення в уряд офіцерів, яке очолили Національний Радник і Регіональний Делегат брат Микола Мостов’як та Регіональний Вартовий брат Олег Марцінковський.

На завершення урочистості, у своєму слові до присутніх капелан Ради отець Віталій Марцинюк зауважив, що «бути Лицарем – це нести свій хрест та допомагати іншим двигати їх життєві хрести».

Завершилася пам’ятна подія спільним історичним фото та братньою трапезою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *