Browse By

В Києві відбулася піврічна робоча зустріч Регіональних Делегатів

В суботу, 14 грудня, в місті Києві відбулася піврічна робоча зустріч Регіональних Делегатів. У зустрічі взяли участь Регіональні Делегати, помічники національного капелана отець Валентин Розгон та отець Володимир Мальчин, директори у справах програм та у справах членства, а також представники Найвищої Ради Шимон Чишек та Лєшек Ваксмундські.

Традиційно, зустріч розпочалася з Божественної літургії, яку відслужили помічник національного капелана отець Валентин Розгон та капелан Ради №16250 отець Роман Шуп’яний.

Після молитви, розпочалася робоча зустріч. З першим словом до Регіональних Делегатів звернувся Національний Делегат Лицарів Колумба в Україні Богдан Ковалів, який зачитав робочі документи та інші важливі повідомлення.

Представники Найвищої Ради ознайоми присутніх зі змінами, які будуть впроваджені з 1 січня 2020 року та іншими планами на 2020 рік.

Зі словом звернувся помічник Національного капелана отець Володимир Мальчин, та дав настанови для духовного розвитку ордену на 2020 рік.

Після обіду Регіональні Делегати та директор у справах членства Левко Довган відзвітували про виконання планів на 2019 рік та ознайомили присутніх з планами розвитку ордену на 2020 рік. Директор у справах програм Роман Панівник ознайомив присутніх з планами по програмах на 2020 рік. Опісля, відбулися обговорення різних питань та закінчили робочу зустріч молитвою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *