Browse By

Відбулася ініціація Лицарів Колумба в Одесі

14 березня 2020 р. в Одесі, при Катедральному храмі святого апостола Андрея Первозванного УГКЦ, відбулася ініціація Лицарів Колумба, в рамках якої було прийнято двох нових братів до ордену на ступінь благодійності, єдності та братерства, а також переведено на третій ступінь усіх діючих братів Ради Лицарів Колумба Святого Апостола Андрея Первозванного в Одесі.

Ініціація розпочалася Архиєреською Літургією, яку очолив Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні владика Михаїл (Бубній), Екзарх Одеський у співслужінні капелана одеської Ради Святого Апостола Андрея – о. Руслана Остафія, та сотрудника катедрального храму о. Ігора Тараса.

Опісля, відбувся обряд посвяти у чоловічу братерську організацію, яку провели Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні владика Михаїл (Бубній), Національний Вартовий брат  Микола Мостов’як, Національний директор у справах програм брат Роман Панівник, Національний директор у справах членства брат Левко Довган і Великий Лицар Ради Святого Василія у Києві брат Степан Джус.

У своєму вступному слові, брат Микола Мостов’як нагадав усім присутнім про те, для чого служить організація та її члени – це в першу чергу відповідальність за родину, Церкву та Україну, після чого нові брати, а також діючі брати склали присягу.

По завершенні ініціації до усіх присутніх звернувся владика Михаїл, який у своєму слові звернув увагу на те, що «Маючи сьогодні нових кандидатів, бачимо, як рада лицарів зростає. Ми звикли говорити про покликання до монашого життя, до священичого життя, а Лицарі Колумба повинні дбати про покликання до лицарства. В першу чергу молитися, щоб активні парафіяни могли довершити свою активність у благодійності» – зазначив владика Михаїл.

Також до лицарів з подячним словом звернувся голова Ради Лицарів Колумба Святого Апостола Андрея Первозванного Великий Лицар – брат Ігор Пенязєв, який підбив підсумки служіння одеського осередку та презентував подальші плани ради. Завершилася пам’ятна подія спільним історичним фото та братньою трапезою.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *