Browse By

Відвідання Лицарями Колумба військових госпіталів в Києві та Ірпені

З нагоди свята Апостолів Петра і Павла 12 липня 2018 р. брати-лицарі Ради Св. Василія Великого м. Києва та Ради Миколая Чарнецького м. Ірпеня мали радість привітати наших захисників в Ірпінському госпіталі ЗСУ.

 

Окрема подяка отцю-капелану Віталію Воєці з Ірпіня за організацію доступу та залагодження формальностей під час візитів до військових госпіталів, а також Назарчику (10 років), котрий вже вдруге має особливе служіння – пригощати солодощами наших медиків.

Невеликі, але такі необхідні у побуті подарунки, за їх величезне служіння заради нашого миру! Всього Лицарями Колумба м. Києва та м. Ірпеня було закуплено і укомплектовано 100 пакунків (наборів) за кошти, пожертвувані братами та доброчинцями із Канади.

Важливий етап в реалізації проекту підтримки військових госпіталів – це пакування подарунків, що відбувається напередодні візитів до поранених військових.

Цього разу, завдяки достатній кількості лицарів-волонтерів, а також підтримці волонтерів з парафіяльної спільноти «Матері в молитві» процедура пакування зайняла всього одну годину.

А вже 18 липня 2018 р. Лицарі Колумба відвідали з подарунками і гарним настроєм наших захисників та медиків у Центральному госпіталі ЗСУ в м. Києві.

Поранені вояки отримали приємні подарунки на знак уваги, турботи та поваги. Але найголовніше що лицарі змогли дати – це увага. Живий, сповнений бажання підтримати, погляд та теплоту сердець. Від цього очі зранених справді починали сяяти жвавіше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *