Browse By

Вшанування   ікони «Матері Божої помічниці переслідуваних християн» в м. Тернополі

Розпочалося паломництво ікони «Матері Божої Помічниці Переслідуваних Християн» у греко-католицьких та римо-католицьких парафіях, в яких присутні Ради та осередки Лицарів Колумба, та в інших парафіях. Першими приймали ікону в осередку Лицарів Колумба при парафії Святого апостола Петра УГКЦ в місті Тернопіль.

Приймаючи в гості ікону брати-лицарі, усвідомили високий рівень довіри та відповідальності покладений на них. Тому постарались влаштувати по читання святої ікони в нашому Храмі  гідно.

Ікона за сприяння капелана Ради отця Пантелеймона Зайця та за згоди пароха парафії отця Івана, була розміщена на почесному місці в храмі, зліва від Царських воріт, в доступному для прихожан церкви місці.

За час перебування ікони кожен з парафіян мав можливість помолитись біля ікони за переслідуваних християн та зробити іспит сумління ставлячи собі питання “А чи зміг би я так само багато витерпіти за свою віру?”

Для того щоб вшанування ікони проходило максимально усвідомлено, священники парафії під час кожної Літургії в неділю робили оголошення, розповідаючи про цю ікону. Максимально розлого про неї розповів наш капелан отець Пантелеймон на недільній Літургії присвяченій спільноті Лицарі Колумба.

Бути причетним до масштабного всесвітнього дійства це те, що закарбується в пам’яті назавжди. Щира подяка за довіру та надану можливість.

Повідомили брати-лицарі осередку Лицарів Колумба при парафії Святого апостола Петра в місті Тернопіль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *