Browse By

Вшанування ікони святого Йосифа в Ірпені

До Храму Різдва Пресвятої Богородиці у місті Ірпінь 16 липня прибула ікона святого Йосифа. Завдяки старанням Лицарів Колумба, кожен міг помолитися та віддати честь і хвалу святому Обручнику Богоматері. Також віряни мали можливість отримати невеличкий образок святого Йосифа на пам’ять про таку подію.

Ікона святого Йосифа прибула до Ірпеня згідно з прочанською програмою Лицарів Колумба. Таким чином, вона здійснює паломництво від Ради до Ради для того, щоб кожен охочий міг принести Святому свою молитву та прохання. У цей час, як ніколи раніше, люди просять про заступництво святого Йосифа для кожного, а особливо для захисників. Вірять, що його сміливість слідувати за Божим провидінням є гідним прикладом для кожного.

Вірні і брати-лицарі молилися словами Молебню до святого Йосифа: “Утікаючи колись пустинними доріжками до Єгипту з Пресвятою Твоєю Подругою і Дитятком Ісусом, ти спас Їх від Іродового меча. Тому і нас, переслідуваних сатаною, що скитаємося пустинею цього життя, спасай від його підступів, захороняючи від вічної погибелі.”


Фото: Олег Гриб, Володимир Стецик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *