Browse By

Закликаємо лицарів та їх родини до молитви за Україну

Боже Милосердя – за мир в Україні. Свята Фаустина Ковальська мала приватні об’явлення, які описала в своєму Щоденнику і одним з цих об’явлень було прохання Спасителя щоб вона намалювала образ Ісуса таким яким вона його постійно бачила в об’явленнях. Сьогодні, минає рівно 91 рік (22 лютого 1931 року) від тоді, як свята Фаустина отримала прохання “намалюй образ”. До цього образу є прив’язано багато обіцянок Господа, але одна з них напевно дуже актуальна саме сьогодні: «Обіцяю також вже тут, на землі, перемогу над ворогами, а особливо в годину смерті».

В зв’язку з політичною ситуацією, яка склалася з Україною закликаємо лицарів та їх родини кожного вечора о 21:00 використати молитовну зброю та посилено молитися за мир в Україні та за навернення Росії.

Акт присвячення світу Божому милосердю

Боже, Милосердний Отче, Ти об’явив нам свою любов у Твоєму Сині Ісусі Христі і вилив її на нас через Духа Святого Утішителя. Тобі довіряємо сьогодні долю світу і кожної людини. Похилися над нами, грішними, вилікуй нашу слабкість, перемагай всіляке зло, дозволь всім жителям землі пізнати Твоє милосердя, щоб у Тобі, Боже в Трійці єдиний, вони завжди знаходили джерело надії. Віковічний Боже, заради страждань і воскресіння Твого Сина, будь милосердним до нас і усього світу. Амінь.

Молитва про Боже милосердя

О Боже великого милосердя, Благо нескінченне! Оце сьогодні все людство кличе з прірви своєї біди до Твого милосердя, до Твоєї милості, о Боже, і кричить могутнім голосом своєї нужди. Милостивий Боже, не відкидай молитов вигнанців цієї землі! О Господи, Ти знаєш про нашу біду і те, що власними силами ми не спроможні піднестися до Тебе, тому благаємо Тебе: нехай Твоя благодать випереджає наші наміри, безустанно примножує Твоє милосердя, щоб ми вірно виконували Твою святу волю в житті та в годину смерті. Нехай Твоє всесильне милосердя захищає нас від ударів ворогів нашого спасіння, щоб ми з довірою, як діти, чекали Твого остаточного приходу того дня, який знаєш тільки Ти. Уповаємо, що ми отримаємо все, що нам обіцяв Ісус, бо Ісус – це наша довіра, а Його милосердне Серце – це відчинені двері до неба. Амінь.

Більше інформації по образ Божого милосердя дивіться за цим посиланням: https://www.krovivoda.com/main

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *