Browse By

Засновано осередок Лицарів Колумба в Доброславі

10 вересня 2023 р. в римо-католицькій парафії Святого Йоана Хрестителя в Доброславі, що на Одещині, відбулася знаменна подія –  було прийнято до Ордену 6 нових братів-лицарів та створено місцевий осередок Лицарів Колумба.

Урочистості розпочалися Літургією, яку очолив настоятель парафії отець В’ячеслав Ковальський. З екзегетичною проповіддю про розуміння, що таке гріх до присутніх звернувся капелан Одеської Ради Лицарів Колумба  #17258 отець Руслан Остафій.

Після богослужіння  6 чоловіків зголосилися до вступу до Лицарів Колумба та взяли участь в церемонії надання ступеню благодійності, єдності та братерства і заснували місцевий осередок Лицарів Колумба, серед яких настоятель отець В’ячеслав Ковальський, 4 парафіян цієї парафії Святого Йоана Хрестителя в Доброславі та 1 з парафії Блаженної Марти Вєцкої в с. Ониськове.

Спільнота Лицарів Колумба в Доброславі стала першою на теренах Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ.

Церемонію ініціації провели брати-лицарі офіцери Ради #17258 Святого Андрея Первозванного в Одесі –  Великий лицар брат Ігор Дівнич; Заступник Великого Лицаря брат Олександр Нестеренко; Фінансовий секретар брат Ростислав Бурдега, Зовнішній охоронець брат Леонід Фесенко і Внутрішній охоронець брат Василь Хорощак.

Завершилася пам’ятна подія спільним історичним фото.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *