Browse By

Завдання на Грудень 2020

Грудень 2020

“А Марія промовила: Я ж Господня раба: нехай буде мені згідно з словом твоїм!” Лк. 1:38

Згода Марії, її “так” архангелу Гавриїлу під час Благовіщення, є взірцем найдосконалішого учнівства. Це було повне прийняття Божої волі та підпорядкування їй. Яку віру і довіру виказує наша Пресвята Мати! Оскільки Марія беззастережно сказала Богові “так”, Ісус воплотився людиною, щоб викупити світ від гріха. Бог зробив чудеса в житті Марії та в цілому світі завдяки її довірі до Нього. Нехай кожен із нас намагається беззастережно довіряти Божій волі, щоб Господь творив чудеса у нашому власному житті.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас влаштувати вертеп у своєму домі і помолитися перед ним, розмірковуючи про згоду Марії. По-друге, я закликаю вас приєднатися до своїх братів у програмі Пропагування релігійного змісту Різдва, щоб допомогти вашим парафіям та громадам святкувати народження Сина Божого та Сина Марії.

Запитання для роздумів:

Озираючись на своє життя, пригадайте: чи траплялися речі, які ви тоді не розуміли, але згодом побачили, як Бог працює? Чи є зараз у вашому житті ситуації, у яких Бог просить вас відповісти “так”? Як життя Марії може допомогти вам краще зрозуміти, як підкорити свою волю волі Божій?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *