Browse By

Завдання на Квітень 2021

Квітень 2021

“І, як вони говорили оце, Сам Ісус став між ними, і промовив до них: Мир вам! А вони налякалися та перестрашились, і думали, що бачать духа. Він же промовив до них: Чого ви стривожились? І пощо ті думки до сердець ваших входять? Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, це ж Я Сам! Доторкніться до Мене й дізнайтесь, бо не має дух тіла й костей, а Я, бачите, маю.” Лк. 24:36-39

Коли Христос повстав з мертвих, апостоли були спантеличені та налякані. Але, показавши Свої рани, Христос підтвердив свою ідентичність. Коли ми розгублені чи настрашені, згадаймо, що Христос воскрес, і що “ранами його ми зцілені” (Іс. 53:5). Якби Христос не страждав і не помер, він би не міг воскреснути: без Страсної П’ятниці не може бути Неділі Воскресіння Господнього. Давайте об’єднаємо наші страждання з Христовими, завжди будемо радіти в Його воскресінні та будуватимемо наші життя на Його мирі і присутност серед нас.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця, найкраще у Страсну П’ятницю, я закликаю вас прийти до своєї церквиі помолитися Хресну Дорогу. По друге, закликаю вас прийняти участь у програмі Пасхальне Тридення з програм Лицарів Колумба Віра в дії, щоб допомогти своїм співпарафіянам згадати Страсті Господні в очікуванні Його воскресіння.

Запитання для роздумів:

Коли ви переживаєте страждання, ви більше схлильні віддалятися від Бога чи потребуєте бути ближчими до Нього?  Що означає «жертвувати», коли ми переживаємо страждання? Як реальність Христового воскресіння пропонує нам розраду, спокій і надію під час випробувань і скрут цього життя?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *