Browse By

Звернення Найвищого Лицаря Патріка Келлі з нагоди першої річниці війни в Україні

натисніть кнопку "Субтитри (с)" у нижньому кутку відео, щоб дивитися з укр. субтитрами

Це важка річниця. Рік тому в цей день росія розпочала неспровокований і невиправданий напад на суверенну Україну. Десятки тисяч вбитих, включаючи жінок і дітей і наших братів Лицарів. На жаль, не виглядає, щоб ця війна могла якнайшвидше закінчитись, але не закінчується також наше зобов`язання бути разом з народом України.

Завтра виповнюється рік, як Лицарі Колумба заснували Фонд солідарності з Україною – один з найбільших фондів допомоги в нашій історії. На сьогоднішній день ми зібрали понад 20 мільйонів доларів на допомогу постраждалим від війни. Потреби українського народу залишаються надзвичайно серйозними. Щонайменше 8 мільйонів людей покинули країну, а ще 6 мільйонів є внутрішньо переміщеними особами. Загалом 18 мільйонів українців терміново потребують гуманітарної допомоги. Вони розраховують на те, що ми продовжимо роботу, розпочату минулого року.

Завдяки пожертвам зі Сполучених Штатів, Канади і всього світу Лицарі Колумба постачають їжу, ліки, одяг і генератори електроенергії. Ми створили Центри Милосердя на українському кордоні та за його межами, де біженці знаходять допомогу і надію. У співпраці з нашими партнерами ми здійснюємо медичний супровід для цивільного населення і розміновуємо поля та морські шляхи, щоб люди могли повернутися на свої звільнені землі і відновити хоч якусь подобу нормального життя. Ми будуємо дитячі будинки та забезпечуємо освіту для українських дітей.

Лицарі Колумба в Польщі відігравали провідну роль у цих зусиллях разом зі своїми братами в Україні. І кожен Лицар стояв з ними в молитві та солідарності.

Ми не знали, як довго буде потрібна наша духовна і матеріальна підтримка, але сьогодні ми знову зобов`язуємося бути з Україною стільки, скільки буде потрібно. Ми даємо цю обіцянку в цю важку річницю, коли ми на Заході розпочинаємо Великий піст. Це час поглиблення нашої молитви, посту та милостині. І тому я прошу: будь ласка, моліться за тих, хто страждає у цій війні, постіть за мир і справедливість і жертвуйте щедро людям в потребі, особливо жінкам і дітям, які страждають найбільше. І якщо ви можете, продовжуйте пітримувати нашу працю через Фонд Солідарності з Україною. Ви можете дізнатися більше на kofc.org/Ukraine. Ввійдімо в Піст, роздумуючи про тих, кому пощастило менше, ніж нам. І як Лицарі Колумба давайте подвоїмо нашу підтримку України і піднімімо один одного у безперервній молитві.

Дякую і Vivat Jesus!

Підписатися на youtube канал  

Знайдіть нас у соціальних мережах: facebook.com/KofC.ua та instagram.com/kofc_ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *