Browse By

Звернення Української Національної Ради Лицарів Колумба до братів-лицарів з приводу ситуації з коронавірусом

Дорогі брати,

Національна Рада Лицарів Колумба в Україні звертається до вас відповідально поставитися до ситуації з поширенням коронавірусу в Україні та безумовно виконувати вимоги та рекомендації органів влади.

  • Національна Рада просить продовжувати діяльність Рад уникаючи поїздок та загальних зібрань до відміни карантинних заходів. Просимо виконувати настанови Найвищого Лицаря.
  • Просимо максимально зосередитися на спілкування через месенджери та телефонні дзвінки, уникаючи особистих контактів віч-на-віч.
  • Згідно з принципом нашого Ордену – Єдності з нашою Католицькою Церквою, звертаємося до лицарів у співпраці з парохом організувати закупівлю ефективних антисептичних засобів та обробку ними ручок дверей, рамки ікон та інших предметів, до яких доторкуюся вірні. При можливості забезпечити обробку долонь рук вірних  при вході в храм антисептичними спреями.
  • Зараз добрий час щоб проявити ще один з принципів нашого Ордену – Братерство. Поцікавтесь у ваших братів, особливо старшого віку, які є в зоні найбільшого ризику, чи потрібна їм наша допомога.

Підтримуймо один одного молитвою і конкретними діями.

Віват Ісус!

Національний Делегат,

Богдан Ковалів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *