Browse By

Найвищий Лицар Карл Андерсон зустрівся з Папою Франциском та презентував йому 1,6 млн. дол. США

В четвер, 17 лютого Папа Франциск зустрівся з Карлом Андерсоном, Найвищим Лицарем Лицарів Колумба, який передав Святішому Отцю пожертву в розмірі 1,6 млн. дол. США, а також обговорив  зусилля Лицарів Колумба, спрямовані на допомогу переслідуваним християнам на Близькому Сході.

Лицарі Колумба відіграють  провідну роль в підвищенні розуміння про реалії антихристиянського насильства в усьому світі. Крім усього іншого,  доповідь, підготовлена Лицарями відіграла важливу роль в обґрунтуванні висновку від Державного департаменту США в березні 2016 року, про те, що християни, єзиди і інші меншини є жертвами створеного «Ісламською державою» геноциду в Іраку і Сирії.

Пожертва в розмірі 1,6 млн. дол. США, представлена К. Андерсоном Папі Франциску приходить з фонду “Vicarius Christi”, і вручається Папі щорічно для підтримки його особистої благодійної діяльності. З моменту свого створення в 1981 році фонд пожертвував понад 57 млн. дол. США для підтримки благодійної діяльності трьох Пап: Йоана Павла II, Бенедикта XVI, і тепер Франциска.

Слід зазначити, що у минулому році, Лицарі Колумба повідомили про досягнення нового рекорду в їх благодійній діяльності з більш ніж  175 млн. дол. США у вигляді пожертв і більше 73,5 млн. год. волонтерської праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *