Browse By

Стипендії для семінаристів КТДС

12 лютого 2017 року провід Київських осередків Лицарів Колумба взяв участь у святкуванні храмового празнику Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

В рамках святкувань відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Екзарх Харківський вл. Василь Тучапець.

Після спільної молитви Регіональний делегат Петро Галуга, звертаючись до присутніх, коротко ознайомив із засадами діяльності Лицарів Колумба та їхнім служінням в Україні. Він також зауважив, що не є настільки важливим, на якому континенті спільнота почала свою діяльність, а важливим є те, що служіння для церкви, громади, ради, на захист життя, для родин і молоді об’єднало дуже багатьох чоловіків по цілому світі і створило найбільшу мирянську спільноту чоловіків-католиків.

Підтримка покликань – один з найважливіших напрямків служіння Лицарів Колумба київських рад, тож це вже не вперше студенти КТДС отримують стипендії від лицарів. Відтак, від імені рад св. Володимира #15800, князя Аскольда #15802 та св. Василія #16250 семінаристам Леонідові Бізунову та Олександру Французу було вручено стипендії на загальну суму 20 000 грн.

На завершення святкувань отець-ректор Петро Жук подякував лицарям за їхнє служіння та підтримку розвитку семінарії. Ректор КТДС також акцентував увагу присутніх, що стипендії надано  студентам, які представляють Донецький і Одеський екзархати і висловив надію, це буде першим кроком для активізації діяльності братства на цих теренах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *