Browse By

Адорація під гаслом Разом ми вистоїмо – United We Stand перед Образом Божої Матері Всіх Переслідуваних Християн (оновлено)

Лицарі ради 16626 й віряни Прокатедрального собору Св. Олександра прийняли й вшанували образ Матері Божої переслідуваних християн (оригінальна назва “Our Lady help of prosecuted Christians”). Урочистості відбулися в рамках всесвітньої молитовної програми підтримки переслідуваних у світі християн. Образ Мадонни перебуватиме в соборі для вшанування й молитви до 13.07.2019.
Дякуємо всім за спільну молитву! Сердечно запрошуємо на щотижневий молебень за християн, які зазнають гонінь, переслідувань та репресій, також за тих, які віддали свої життя за Святу Христову віру!

Рада Лицарів Колумба №16626 сердечно запрошує всіх вірних об’єднатись у спільній молитві, що буде проходити 15 червня у Прокафедральному соборі святого Олександра у місті Києві за адресою вулиця Костьольна, 17.

Основні інтенції: припинення переслідування Християн, молитва за постраждалих, молитва за померлих переслідуваних Християн, молитва за християн котрі бояться проявляти свою віру, молитви за молодь, щоб Господь дарував їх віку мирне небо.

План Адорації:
14:30 Офіційне відкриття та вступне слово
15:00 Коронка до Божого Милосердя
15:15 Конференція:

Мета цієї конференції це молитва про єдність Християн. Ми маємо бути поруч один з одним щоб вистояти в цьому штормі. На нас лежить місія нести добро та Благу Звістку до тих, хто готові цей Дар прийняти. У цей складний час ми мусимо дбати про одне одного. Про свої сім’ї, близьких, про парафіян що ходять з вами до храмів і в решті решт – за всіх вірних братів та сестер та тих, хто ще не прийняв Христа у своє серце.

Ідея цієї конфесії –  об’єднатись з усіма вірними у спільній молитві за переслідуваних Християн. За всіх хто в цей час боїться йти до храмів. За всіх хто не може носити знак Христа відкрито.

Слово для Представника Католицької церкви о.Олександра Язловецького
Блок питання та відповідей до Представників.
16:00-16:30 перерва
16:30 початок Адорації
18:00  Свята Меса

Актуальність:
Ісус сказав: “ Я не від миру, як і вони не від миру”
Ні для кого не є секретом, що на протязі віків Християн переслідували: розпинали, кидали звірям, каменували і розстрілювали. Наша історія повна кровавих сторінок. Так і ні для кого не було секретом, що і люди, прикриваючись ім’ям Християн робили страшні речі. Зараз, ми живемо в новому часі. В часі де життя цінується в найвищому ступені. В часі  де цивілізація обрала гуманність, як невід’ємний компонент філософії для всіх людей. Нажаль далеко не всі це розуміють. 20-те і 21 сторіччя вже запам’ятались світу як часи, де християн переслідували  найбільше. Від фізичних розправ, згадуємо: Радянський союз, Шрі Ланку, Буркіна Фасо, Сент-Этьен дю Рувре і Жак Амель та багато інших. Закінчуючи розправами більш делікатними засобами: такими як легалізація однополих браків, легалізація проституції та інше. Останні спрямовані на те щоб заробити більше грошей, хоч по факту, це веде до більш гірших наслідків: руйнування інституту сім’ї, християньскої моралі. Алеж, найстрашнішим залишається вбивство. Вбивство не через те що хтось чинить комусь зло, а вбивство через те, що хтось думає інакше ніж інший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *