Browse By

Брати-лицарі Ради Андрея Шептицького організували доброчинну акцію для сім’ї загиблого воїна

Під час однієї зустрічі в Обласній спілці Ветеранів АТО Лицарі Колумба дізнались про проблему родини Братівників і вирішили допомогти.

За 27 км від районного центру Косова і 45 км від залізничної станції Коломия  розкинулось одне з наймальовничіших сіл Гуцульщини – Брустурів, де щорічно буває багато туристів з усіх кінців країни. Місце спокою, розміреного життя, багатства та краси природи.

Але на жаль 2014 рік вніс трагічні події і в цей райський куточок. Війна принесла біду в хату Сергія та Марії  Братівників. Чоловік був мобілізований в зону АТО, звідки не повернувся. Пані Марія залишилась одна, з трьома діточками-сиротами. Двом старшим по 5 рочків, наймолодшому 3 роки. Після втрати годувальника сім’я опинилась у скрутному фінансовому становищі.

Було прийнято рішення кожного місяця відправляти пані Марії невеличку гуманітарну допомогу-одяг, продукти харчування, засоби гігієни, побутову хімію і ласощі для малюків. Радості жінки не було меж. Брати-лицарі отримали велику порцію подяки та з Божою допомогою мають надію й надалі допомагати пані Марії та іншим потребуючим.

 

повідомив Регіональний Делегат

бр. Мирослав Мазур

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *