Browse By

Лицарі Колумба виступили на захист прав дітей і сім’ї

3 червня Лицарі Колумба взяли участь у щорічній Ході на захист прав дітей і сім’ї, організованій у Києві Всеукраїнською радою церков та релігійних організацій. Метою заходу було публічно підтримати цінності традиційної сім’ї, як союзу чоловіка та жінки, а також – право дитини народитися у такій повноцінній родині, як плід любові своїх батьків.

Цьогорічна Хода об’єднала представників різних релігій, конфесій, національностей, суспільних та політичних груп, які зібралися разом під прапором спільних цінностей створення та існування родини, народження і виховання дітей.

Даний захід щороку набуває чи не більшого значення на ряду з посиленням в українському суспільстві деструктивних впливів гендерної ідеології, що спрямована на руйнування Божого задуму існування родини, як союзу чоловіка та жінки, які доповнюють одне одного та становлять одне ціле.

Українську Греко-Католицьку Церкву у цьогорічній Ході представив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, численне духовенство, члени різноманітних спільнот. Серед них достойно показали авангард чоловіків-католиків Лицарі Колумба.

Лицарі активно долучилися до організації та проведення Ходи. Брати з різних парафіяльних рад Києва та області – римо- та греко-католики – взяли участь; допомогли забезпечити порядок та організованість колони на всьому маршруті (від Софійської площі до Маріїнського парку); пильнували за порядком на випадок можливих провокацій; дбали про безпеку руху колони в цілому та окремих учасників зокрема.

По завершенні Ходи владика Йосиф подякував братам-лицарям за проявлений дух братерства та старання, пожертвувані на захист прав дітей і сім’ї.

Повідомив
бр. Дмитро Шихалієв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *