Browse By

Брати-лицарі Ради Св. Василія відвідали поранених воїнів у Київському військовому госпіталі

Вже другий рік поспіль Лицарі Колумба Ради Св. Василія #16250 підтримують наших воїнів-захисників, які знаходилися в зоні бойових дій, а зараз за станом здоров’я перебувають на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі в м. Києві.

Більше року брати допомагають передачею ліків або продуктів для поранених та хворих воїнів. 12 квітня 2017 року брати-лицарі, змінивши формат допомоги, прийшли у госпіталь та відвідали військових, що знаходилися в зоні АТО, поспілкувалися, привітали з прийдешніми Великодніми святами та передали подарунки.

Скоординувати відвідини допоміг братам капелан від УГКЦ при госпіталі о. Віталій Воєца (який є одночасно капеланом Ради Лицарів Колумба в Ірпені), що регулярно відвідує госпіталь і добре знає поточні потреби тих, хто в ньому перебуває.

Формуючи вміст подарунків, брати утрималися від закупівлі продуктів (тобто класичних «Великодніх кошиків»), яких перед Великоднем приносять багато волонтерів, а натомість зосередилися на речах, які завжди потрібні і яких не вистачає, а саме рушники, шкарпетки, горнятка, одноразові станки для гоління, серветки.

Всього хворим військовим було передано 70 комплектів подарунків. Не залишився без уваги і медичний персонал – символічна плитка шоколаду викликала приємну посмішку заклопотаних лікарів та медсестер. Слід зазначити, що вагому частину коштів для спорудження подарунків пожертвували добродії греко-католики з Канади та США, які захотіли після з знайомства з Лицарями і з їхньою благодійною діяльністю долучитись до поширення милосердя і любові Бога саме через Лицарську братерську спільноту.

Після відвідин хворих військових о. Віталій провів екскурсію величезною територією Київського військового госпіталю, який є найстарішим державним медичним закладом України. А також отець дуже цікаво розповів про свій досвід капеланського служіння для пацієнтів медичного закладу. Своїм щирим та веселим настроєм під час розповіді отець Віталій пробудив в братів-лицарів бажання і надалі допомагати хворим цього госпіталю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *