Browse By

Лицарі Колумба взяли участь у міжконфесійній Хресній ході вулицями Києва

9 квітня, у Квітну неділю, вулицями Києва вже традиційно пройшла міжконфесійна Хресна хода, яку очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук.

Цього року особливу участь в організації даного заходу взяли Лицарі Колумба, місією яких стало забезпечення порядку, злагодженості формування та руху процесії, а також кваліфікований медичний супровід.

До Хресної ходи долучилися брати-лицарі із Ради Святого Василія Великого #16250, Ради Святого князя Аскольда #15802, Ради Святого рівноапостольного Володимира Великого #15800, Ради Святого Олександра #16626, Ради Вишгородської Матері Божої #16140.

Лицарі виконали великий обсяг роботи, забезпечивши порядок та дотримання часових рамок у процесі розгортання велелюдної колони. Брати продемонстрували злагодженість та витримку, підтримуючи форму процесії протягом пересування проїжджою частиною центральних вулиць столиці.

Також лицарі оплатили супровід процесії каретою невідкладної медичної допомоги протягом всього часу Хресної ходи. Таким чином, брати склали свою пожертву для того, щоб забезпечити присутність професійних медиків протягом заходу та підстрахувати кожного учасника ходи на випадок необхідності надання невідкладної допомоги.

Ще одним важливим компонентом, який Лицарі вклали у щасливу реалізацію цьогорічної міжконфесійної Хресної ходи – це дотримання безпеки заходу. Чоловіки-католики зі справжнім лицарським запалом пильнували порядок та дбали про безпеку всіх учасників заходу.

Цьогорічний маршрут Ходи простелився вулицями та майданами міста від Храму святого Василія Великого поблизу Львівської площі, через Софійську та Михайлівську площі,  Майдан Незалежності, Європейську площу, Хрещатиком до каплиці Новомучеників на  Інститутській. У підсумку, Лицарі подолали шлях у три тисячі триста метрів, чуваючи над  спокоєм у процесії та довкола неї.

Брати здійснили справжній лицарський вклад у проведення екуменічної Хресної дороги, лицарський вклад у єднання християн усіх конфесій навколо чистої Христової Любові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *