Browse By

Брати-лицарі з Бродів  взяли участь святкуванні празнику Св. Архистратига  Михаїла

21 листопада 2021 року, у день святого  Архистратига Михаїла, парафія села  Дітківці відсвяткувала престольний празник, а настоятель храму отець Микола Мазурчук святкував своє 20-річчя служіння на цій парафії. Участь у цьому святкуванні взяла спільнота Лицарів Колумба Бродівської Ради #16679 Святого Хреста разом з Великим Лицарем братом Василем Хорошим.

У святковий день Святу Літургію очолили  отець Ярослав Царик, капелан Ради Святого Хреста та настоятель храму Чесного Хреста м. Броди, о. Микола Мазурчук, настоятель храму святого  Архистратига Михаїла с. Дітківці , отець Степан Главацький, священик храму Успіння Пресвятої Богородиці смт. Лопатин та отець Руслан Парій, настоятель храму св. апостолів Петра і Павла с. Ковпин. Співав Святу Літургію хор імені отця Михайла Осадца Бродівського храму Чесного Хреста під орудою регента Галини Гаврилюк.

Проповідь про ангелів та їх служіння у житті людини, виголосив о. Ярослав Царик. Від імені Бродівської ОТГ у святкуванні ювілею о. Миколи Мазурчука брав участь і староста Пониковицького старостинського округу Йосип Галицький, який привітав ювіляра з святом і вручив священику подячну грамоту від міського голови Анатолія Белея. Вітали отця Миколу з 20-річчям служіння і парафіяни храму Св. Архистратига Михаїла. Опісля о. Микола Мазурчук подякував Богові за дар життя, за своє служіння Церкві , священикам за спільну Святу Літургію, та всім вірним за участь у спільній празничній молитві. А також привітав члена спільноти Лицарів Колумба Михайла Коваля та всіх Михайлів з іменинами. Завершилось святкування чином освячення води і молитвою  «Боже великий єдиний».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *