Browse By

Завдання на Грудень 2021

Грудень 2021

“І він перейшов усю землю Йорданську, проповідуючи хрищення покаяння для прощення гріхів, як написано в книзі пророцтва пророка Ісаї: «Голос того, хто кличе: У пустині готуйте дорогу для Господа, рівняйте стежки Йому!»” Лк 3:3-4

Проповідь Йоана Хрестителя нагадує, для чого нам Різдвяний Піст, або, як ще його називають, Адвент: щоб відвернутися від гріха і підготуватися до пришестя Господа. Занадто легко перемкнутися, або відволіктися на різдвяні закупи та розваги і духовно не підготуватися до пришестя Христа. Брати мої, давайте по-справжньому підготуємо наші серця і допоможемо це зробити нашим сім’ям, щоб ми могли повною мірою і плідно відсвяткувати народження Христа.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю Вас включити, і обов’язково з молитвою, у ваші різдвяні приготування як Різдвяний календар, так і Різдвяний вінок (Адвент-календар та ялинковий вінок Адвенту). По-друге, я закликаю вас взяти участь у програмі Віра в дії Пропагування релігійного змісту Різдва.

Запитання для роздумів:

Як Ви можете уникнути надмірного відволікання зі сторони своїх робочих обов’язків, або святкового стресу протягом передріздвяних тижнів? Що Ви можете зробити, щоб виділити час для молитви, сповіді та інших духовних приготувань до Різдва? Як Ви можете допомогти своій сім’ї зосередитися на справжньому дусі прийдешнього Різдвяного свята?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *