Browse By

Брати-лицарі з Золочева допомогли потребуючій сім’ї

Лицарі Колумба Ради #17735 м. Золочева встановили нові металопластикові вікна та двері для потребуючої сім’ї.


Ще в жовтні цього року брати-лицарі постановили собі за мету допомогти малозабезпеченій сім’ї Олександри Сушанської та її брату які проживають в Золочеві. Так як дані парафіяни проживають в старому і холодному будиночку, було заплановано допомогти і встановити нові металопластикові вікна та двері.

Оскільки фінансові можливості братів були доволі обмежені, на початку було дуже важко уявити що вдасться реалізувати і замінити все задумане. Проте “Всевишній” мав на це, іншу думку.На кожному етапі нам надходила нова допомога на яку вони навіть не очікували. Частково коштами допомогла церква Вознесіння ГНІХ, при якій пані Леся прислуговувала багато років. Знайшовся меценат – пан Михайло, який особисто був знайомий з ситуацією і пожертвував значні кошти на дану справу. Неможливо не згадати і про людей які були знайомі з пані Лесею з часів релігійної організації “Світанок” при місцевій парафії, і які погодились виготовити металопластикові вікна і двері за ціною собівартості. В той час коли нам здавалося це неможливим, для Бога це виявилось можливим.

Спільними зусиллями уже в кінці листопада до настання зими усе було зроблено. Було встановлено 4 вікна та вхідні двері. Від імені пані Лесі брати-лицарі дякують усім людям, які були причетними до даної доброї справи.

??????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *