Browse By

Лицарська допомога потерпілим від повеней на Прикарпатті

Після катастрофічних паводків на Прикарпатті Національна рада Лицарів Колумба в Україні одразу об‘єднала свої зусилля для допомоги потребуючим. За листом Національного делегата брата Юрія Малецького було оголошено збірку коштів на парафіях, де діють Лицарські ради. До неї долучилися брати-лицарі з усієї України. На зібрані кошти було вирішено сформувати продуктові набори для постраждалих від цих повеней.

За реалізацію рішення взялись лицарі ради #15804, яка діє при Архикатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового (капелан – отець Віталій Федун, Великий Лицар  –  брат Роман Сем’янчук), а також осередку лицарів в Коломиї (капелан – отець Юрій Лукачик). Координатором акції був Регіональний Делегат Лицарів в регіоні  брат Мирослав Мазур.

Добру ініціативу поблагословив Архієпископ і Митрополит Івано-Франкіський Владика Володимир Війтишин: «Сьогодні ми дякуємо Національній раді Лицарів Колумба, а також нашим франківським Лицарям за їхню небайдужість та активну позицію. Коли трапляється горе, ми всі повинні постаратися об‘єднати наші зусилля, бо ж ми всі – один Божий народ», – наголосив Митрополит Володимир.

Допомогу за рекомендаціями парохів місцевих парафій лицарі доправили та передали потерпілим з Галицького та Коломийського районів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *