Browse By

Введення в уряд офіцерів ради 16626 св.Олександра в Києві

19 липня 2020 року у храмі Святого Олександра (м. Київ) відбулось урочисте введення новообраних офіцерів Ради №16626 в Уряд спільноти Лицарів Колумба, яка діє при парафії.
Очолив дану церемонію представник Національної Ради – Регіональний Делегат Петро Галуга.

Ось вже четвертий рік поспіль спільнота Лицарів Колумба Ради Святого Олександра бере активну участь у житті церкви та суспільства. Крім служіння при вівтарі під час Святих Мес, лицарі часто допомагають фізичною працею в храмі. На постійній основі спільнота підтримує контакт з ДБСТ Святого Йосифа в Бортничах, допомагаючи матеріально, у господарстві, та активно проводячи з дітьми час, надолужуючи їм спілкування з батьками та друзями.
Серед основних фінансових проектів на балансі спільноти є допомога сестрам-калькуткам, допомога стипендіями семінаристам Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, допомога з оплатою проживання та комунальних послуг преселенцям з Західної України, а також місіонерам, які наразі перебувають з місійним служінням в Україні.
Минулого року Лицарі Колумба Ради №16626 ініціювали та зібрали значну суму коштів для допомоги постраждалим від терористичних атак і вибухів на Шрі-Ланці, а навесні 2020 року під час карантину спільно з Карітас-Спес організували проект допомоги закупівлі та доставки продуктових наборів інвалідам, одиноким пенсіонерам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.
Окрім фінансової підтримки, лицарі допомагають активним служінням при вівтарі у різних парафіях Київщини та Львівщини. Також, фізично допомагають у реконструкції та ремонтних роботах однієї з парафій Києва.

Переймаючи досвід офіцерів попереднього Уряду та працюючи у братерській єдності, Лицарі Колумба Ради №16626 Святого Олександра планують і надалі брати активну участь у житті церкви і суспільства, реалізовуючи нові проекти, і бути прикладом справжніх чоловіків-католиків.

Інформацію надав ВЛ Віталій Попов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *