Browse By

«Голодного нагодувати» – діло милосердя для тіла

Орден «Лицарі Колумба» Ради ім. князя Аскольда на останньому зібранні зініціювали проєкт – «Їжа для родин».

Мета проєкту: забезпечувати продуктами кухню «Карітас-Печерськ», що є однією з багатьох напрямків діяльності парафіяльної служби милосердя. Основним завданням парафіяльної кухні – це безпосередня реалізація одного зі семи діл милосердя для тіла: «Голодного нагодувати». Кухня вже десятки років здійснює таке служіння – щонеділі готує гарячі обіди для безхатьків району й парафіян, які перебувають у потребі.

Шлях реалізації цього проєкту є збірка продуктів у першу неділю місяця після кожної Божественної Літургії. Під егідою «Лицарів Колумба» відбувається збір продуктів, опис та передача на парафіяльну кухню. До реалізації проєкту залученні: лицарі Колумба Ради ім. князя Аскольда, громада парафії, люди доброї волі.

Цільова аудиторія: парафіяни громади, які перебувають у потребі, вимушено переселені особи, безхатченки та інші, хто потребує харчування. Тривалість проєкту: листопад 2019 – травень 2020 рр.Б.

Тож, з благословення пароха, отця Ігоря Онишкевича й на виконання рішення Ради «Лицарів Колумба», було оголошено збірку продуктів для тих, хто перебуває у потребі. Перша збірка пройшла сьогодні, 3 листопада 2019 р. Б.

Вітаємо братів з початком проєкту «Лицарів Колумба» – «Їжа для родин» на Аскольдовій Могилі.

Щиро вдячні всім, хто сьогодні долучився до цього проєкту. Спільно ми зібрали продуктів на суму понад 2 000,00 грн, а також пожертву готівкою 2 845,00 грн на ці потреби.

Сьогодні згадуємо слова Блаженної пам’яті Любомира Гузара: «Серед нас дуже багато добрих людей, але замало бути добрим — треба чинити добро.» Дякуємо Вам, брати лицарі, парафіяни, люди доброї волі, за те, що чините добро!

Наступна збірка продуктів для тих, хто у потребі — перша неділя місяця — 1 грудня!

Микола Дмитровський, Великий лицар ради 15802

Джерело: www.oranta.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *