Browse By

Вшанування ікони «Матері Божої помічниці переслідуваних християн» в Одесі

Ікона «Матері Божої Помічниці Переслідуваних Християн» розпочала своє паломництво Одеським екзархатом. Одеські Лицарі Колумба в Україні долучились до міжнародної лицарської програми, запланованої на період від 2018 до 2020 року. Мета цієї молитовної програми – підняти рівень обізнаності про становище переслідуваних за віру християн і виявити молитовну солідарність з ними.

В неділю 10 листопада 2019 р. ікону урочисто зустрів Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні Екзарх Одеський Владика Михаїл Бубній.

Ікона «Матері Божої Переслідуваних Християн» буде перебувати на протязі 10 днів у катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозванного в м. Одеса, де одесити можуть долучитися до молебнів за сучасних переслідуваних християн-мучеників.

Невелика історична довідка. Ікона «Матері Божої Помічниці Переслідуваних Християн» була виготовлена італійським іконописцем Фабріціо Діомеді (Fabrizio Diomedi) спеціально на замовлення Найвищої Ради Лицарів Колумба. В центрі ікони зображена Пречиста Діва Марія, яка своїм покровом-плащем покриває сучасних представників християн-мучеників: чоловіків і жінок, молодь і людей старшого віку, мирян, священників і богопосвячених осіб. Чотири хрести є свідченням «екуменізму крові» серед мучеників, які походять із греко- та римо-католиків, а також із Коптської, Вірменської та Сирійської традицій.

“Пресвята Богородице, помічнице переслідуваних християн, молися за нас”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *